Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van olyan, hogy egy órán át fogalmaztok egy üzenetet a lánynak?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt ilyet párszor, és nem tudom, hogy ez igaz lehet-e. Valaki azt mondta, hogy akár 1-1,5 órán át is szerkeszt egy levelet a facebookon.
2016. júl. 15. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó munkához idő kell :) Én is ha nem sablon szöveget akarok írni (márpedig miért akarnék),akkor rászánom az időt,és kreálok valami ütőset ;)
2016. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan nincs.

Először is 1-1,5 óra egy levél, na az most aszt jelenti, hogy a férfitársam vagy szörnyen béna vagy kisregényt ír.

De úgy vettem észre, hogy nektek lányoknak a kisregény nem jön be, szóval ez hülyeség.

Úgy vagyok vele, hogy ha a lány érdekel akkor alapból jönnie kell belülről,hogy mit akarok írni neki, na persze ez nem jelenti azt, hogy nem gondolkodnék rajta.

De a finomhangolás sem tart max 10 percig.

2016. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hű, ez elég ijesztő :DD Általában hatszor átnézem, amit írok, de így is a rekordom kb 5 perc :DD (telefonon több, ott lassabban gépelek, több hibával, és lassabb a javítás)

Egy pasi nekem ne esszét adjon le, hanem legyen már laza...

2016. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
beteg állatok
2016. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen , előfordult, épp mostanában. Pedig nem írtam sokat, de rengeteget gondolkoztam azon a pár soron, ezerszer átgondoltam, ezerszer átfogalmaztam. Hogy miért? Mert totálisan bele vagyok zúgva a lányba és hát ezért.
2016. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Korábban én is szívesen írtam egész regényeket bárkinek, csak éppen az emberek nem szívesen olvasnak. Alkalmazkodtam, manapság már nem ölök annyi időt az irkafirkába, mert nincs értelme. Esetenként nem is válaszolok, főleg, ha hosszabban kéne fogalmazni, mert nem érdekel, hogy mások mit gondolnak.
2016. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Húh akkor már a csillagokat is lehazudtam :D
2016. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hmm telefonrol nekem muveszet irni van hogy sokaig irom igen de nem tart max 1 ora
2016. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó ezt olvasni :D Lányként azt hittem, hogy csak mi vagyunk ilyenek. Végre, egy kis fény az alagút végén.
2016. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagy ritkán volt ilyen nálam is, bár órás szinten nem, de több 10 perces volt már. De jellemzően nem szoktam ilyet, vagy ha ír, ami úgy eszembe jut válaszolok azt annyi, még át sem nézem.

20/F

2016. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!