Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életemben először próbáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először próbáltam ki a netes ismerkedést, ti miket írtok a lányoknak illetve lányok milyen üzenetet kapotok ami alapján elindul aznismerkedés?

Figyelt kérdés
Kezdjek el csak úgy random kérdezgetni mindent ?
2016. jún. 13. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Isten őrizz! Engem a világból ki lehetett kergetni, amikor a pasik kérdezgettek, úgy éreztem magam, mintha egy kérdezőbiztossal "beszélgetnék".

A (számomra) optimális ismerkedős beszélgetés kölcsönös, tehát feldobsz egy (bármilyen) témát, a másik reagál, aztán te is, és apránként kibontakozik a beszélgetés. Nyilván vannak olyanok, akikből harapófogóval kell kihúzni a választ, kérdés, hogy ilyen emberekkel egyáltalán szeretnél-e beszélgetni.

2016. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Trónok Harca :D valamelyik nap 3 óra hosszát beszélgettem egy lánnyal CSAK a Trónok harcáról (y)
2016. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért jöhet még :)
2016. jún. 13. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezeld lazán a dolgot,ha valakit tényleg érdekelsz és akar veled beszélgetni,azzal fogsz is.Nem kell kérdezgetni,max a legelején,utána úgyis beindul a dolog.De ha valakiből harapofogóval kell kihúzni az infokat,azt inkább hagyd,mert valószínűleg nem érdekled annyira.Ezt pontosan tudom,hogy így megy,mert én is ilyen vagyok:D Ha valaki nem érdekel igazán,annak csak reagálok valamit(ha egyáltalán reagálok),de nem igazán kérdezek vissza és nem elegyedek mélyebb beszélgetésbe.Ha érdekel,azt éreztetem is.

20L

2016. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!