Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha félek lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok még nem volt barátnőm. Emiatt egyre frusztráltabb vagyok. Mostmár az alkohol sem segít oldani az önbizalomhiányom.

Gondoltam arra, hogy el kéne mennem egy erotikus masszázsra(aktus nélkül), hogy szokjam a női érintést, és akkor lehet nem fogok annyira tartani az ismerkedéstől.

Jó ötlet ez?


2016. júl. 15. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem jó ötlet, inkább szánalmas, de ez csak az én véleményem, azt csinálsz, amit akarsz.


Tanácsom inkább az, hogy először kezdj el önismerettel foglalkozni, mert az önbizalomhiányodon csak te tudsz változtatni, elve azt hiszed, hogy a nők valami földönkívüli lények, ezért lenne jó elolvasni néhány olyan könyvet, ami rávilágít arra, hogy ők is ugyanolyan emberek, mint te (javaslom Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvét).


Old a gátlásaidat, de ezt csak akkor tudod, ha már magadat is rendbe tetted!

2016. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, mitől félsz? A visszautasítástól? Mi abban annyira pláne? Mindenkit utasítottak már vissza, engem is jópárszor. Nem kell nagy dobra venni, menni kell tovább. Bevallom eleinte engem is jobban megviselt, de ma már teljesen lepörög rólam.

Az egyetlen módja hogy megszüntesd a félelmed az ha szembeszállsz vele. Nem azt mondom, hogy egyből ugorj a mély vízbe és kezd el leszólogatni lányokat az utcán, kezdetnek az is elég ha beszélgetsz velük akár pár szót, mindig amikor van rá alkalmad. Társaságokba, munkahelyen, suliba bárhol. Csupán barátkozási szándékkal. Rájössz majd hogy nem is annyira ijesztőek.. Aztán majd belejössz az ismerkedésbe.

2016. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magadnak szereznél kellemetlen pillanatokat, ha látná a masszőr csaj, hogy fel áll rá a himbi-limbid.

Szedd össze magad és indulj ki a való életből!

Senki sem tudja elkerülni a csalódásokat, egyszerűen nem lehet elkerülni.

Aki nem kockáztat, az nem is nyer!

2016. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit szólnál mondjuk egy pszichológushoz? Lehet, hogy ennek a beteges félelemnek mély gyökerei vannak. Egyébként nem kell félned az ismerkedéstől, ne görcsölj rá, engem is lepattintottak már jó párszor, méghozzá elég bunkón, vagy olyan ordas hazugságokkal, hogy a fülem kettéállt. Igen, rossz érzés, de az ilyeneken túl kell lépni. Nem ajánlanám neked a masszázst, mert egy kínos helyzet csak még jobban növelné a gátlásosságodat, és még inkább bezárkóznál, szégyellnéd magad. Nem maradtál még le semmiről, fiatal vagy, sokan vannak, akik még idősebb korukban érnek el először sikereket. Amíg nem erősödsz meg lelkileg, és nem lesz önbizalmad, addig teljesen felesleges párkapcsolatról ábrándoznod.
2016. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, barátkozz neten, azzal akivel neten már beszélgettél, azzal élőben könnyebben felfogsz oldódni, mert már ismered valamennyire. Nem kell feltétlen barátnőszerzés céljából találkoznod a netes lány ismerőssel, elég ha csak szokod a lány társaságot. Aztán majd menni fog, gyakorlás.
2016. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony ez egy undok sötét hely, a nők gonosz boszorkányok, inkább menj kvázni még onnan is léphetsz szintet
2016. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne agyalj, ne keress kifogásokat. Bemesélsz magadnak ezer millió okot, hogy miért ne ismerkedj. Tudod mitől félsz? Hogy el fog utasítani, így ezt megelőzve, oda sem mész. Ezt felejtsd el, az agyad hazudik neked.


Küldeném a kérdezőnek:

https://www.youtube.com/watch?v=v-MApVvos2Y

2016. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még 2 hónap után is kérdés ez nálad?


Mi a fenét csináltál ennyi idő alatt? Lógattad a lábad, vagy elkezdtél változni?


Ez a viselkedésed tényleg kezd szánalmas lenni és töketlenségre vall.

Önmagától a problémáid nem fognak megváltozni. Neked kell tenni azért, hogy ne félj a lányoktól!!

2016. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!