Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi tényleg csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tényleg csak úgy tud eredményesen ismerkedni lányokkal például bulikban meg hasonló helyeken, ha mentálisan egészséges?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, ha pl jól néz ki, vagy sok pénze van az is jelenthet előnyt.
2016. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha vicces tud lenni az szintén.
2016. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem hátrány ha mentálisan rendben vagy, de nem hiszem hogy kimondottan ezen múlna. Vedd figyelembe hogy azért az ilyesmihez kell befogadó célszemély is. Lássuk be hogy jó pár lány nem az eszét szereti a pasijában.
2016. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nagyon nehéz de megy az úgy is ja valaki mentálisan nem egészséges.
2016. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért ezt a mentálisan nem egészséges kifejezést kifejthetnéd bővebben.

Csak sima szorongásról vagy mondjuk bipolár személyiségzavarról van szó? Azért nem ugyanaz a kettő.

2016. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Kiegyensúlyozott személyiség nem létezik!


Mindenki valamilyen módon deviáns, a nők pedig, mivel buli pont hogy a felszínességről szól, az aberráltakra izgulnak fel, akik kiemelkednek a gyáva emberek közül, és az ő kegyeiket keresik.


buliban nem tudsz az eszeddel és a dumáddal hódítani. ide jó test, drága ruházat, alfa viselkedés és végül jóképű arc kell. Máshogy nem fog menni, úgyhogy a bulis ismerkedést felejtsd el.

2016. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy én láttam eddig, csak a külső kell hozzá és az, hogy ne legyen vállalhatatlanul buta vagy bunkó. Ellenben ha pl alacsony, akkor teljesen mindegy, hogy mennyire jó fej, humoros vagy kedves.
2016. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Személyiségzavarról szó sincs, régebben bántottak sokat, és bár úgy érzem ezt nagyrészt fel tudtam dolgozni és azóta szinte teljesen megváltoztam, talán mégis nyoma van a mai napig is. Mindig voltak kudarcaim de mindig töretlenül túlléptem rajtuk, mostanában viszont úgy érzem fogy a lendület és egyre rosszabb lesz. Egyébként nem vagyok sem izmos, sem magas, sem túl jóképű, átlagosnak mondanám magam. Egyenként úgy jutott ez a kérdés eszembe hogy haverral voltam a hétvégén és neki simán megy ez a random ismerkedés, pedig neki sem túl leányálom az élete és szintén nem álompasi, úgyhogy elgondolkoztam hogy talán úgymond sugárzik rólam hogy valami nem stimmel ezzel az emberrel vagy nem tudom:D
2016. jún. 19. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejon ha a pasi kicsitt lokott mert en is az vagyok :D
2016. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Depresszió, szociális fóbia és generalizált szorongás itt. A válaszom a kérdésedre az, hogy igen.


De ha valami csoda folytán mégis összejönnél valakivel, akkor az a valaki nem fogja melletted sokáig húzni.

2016. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!