Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire ronda lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ronda lennék, hogy tinderen alig van matchem?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 match jön össze egy héten, pedig szinte csak a magyar lányokat húzom jobbra (kb 10-ből 9-et), de úgy érzem semmi értelme. Ami match össze is jön, ott meg nem írnak vissza vagy törlik a match-et. Egy volt kicsit komolyabb, de végül abból se lett semmi.

Gitáros kép a profilképem, ami szerintem jó pont, de hát hiába.


2016. júl. 16. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehe hogy jó pont volna, ha nem járna az utcán gitárral boldog-boldogtalan.
2016. júl. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van ez így....
2016. júl. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tinder? Mégis mit vársz?
2016. júl. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RoseTyler ***** válasza:
Lehet, hogy előnytelen rólad a kép.
2016. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Tindert közvélemény-kutatásra használod? Akár heti 3-4-ből is lehet komoly kapcsolat, szex, ismerkedés.
2016. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De pont ezt mondom, hogy eddig egyetlen egy lánnyal tudtam normálisan beszélni (abból se lett semmi), az összes többi vissza se ír (kb mintha csak véletlen húznának jobbra).
2016. júl. 16. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan csak nézelődnek, de sokan vannak, akik egyszer regisztráltak és azóta nem, vagy nem nagyon használják. Egy ismerkedési lehetőségnek jó lehet, de nem kell túl komolyan venni azt az alkalmazást (sem).
2016. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél évig voltam Tinderen, 1 match sem volt... Na igen, én tényleg ronda vagyok.
2016. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!