Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, ha én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha én csak szabadidőpartner gyanánt keresek társat? 26f

Figyelt kérdés

Úgy értem "hivatalosan" olyan minőségben lennénk kapcsolatban mint párok, de mégsem ugranánk rögtön a sűrűjébe. Csak eljárnánk sétálni, kirándulni, moziba, étterembe, otthon filmeznénk, játszanánk, beszélgetnénk stb. stb.

Viszont semmi további komolyabb dologról nem lenne szó. Szóval gyakorlatilag egy komolyabb barátság, romantikus jelleggel. És ez nem amolyan átmeneti állapot lenne, hanem évekig csak így lennénk.

Egy átlag lány belemenne ilyen kapcsolatba? Vagy ez inkább speciális igény?


2016. júl. 16. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam speciális esetnek, de szerintem ez tök jó. Ha megvan az összhang akkor ebből első körben egy igen szoros barátság alakulna ki. Aztán ha megvan a szikra akkor miért ne lehetne több.

A mai világban értékelendő, hogy nem egyből gerincre akar vágni a pasi. 😉😂

2016. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben ezt a lánnyal is közlöd az elején és neki ez így is megfelel, akkor igen. De legyél érthető ezzel kapcsolatban.

Az nem érv hogy "de akkor nem találok senkit". Ugyanis egy párkapcsolat akkor ér valamit és lesz jó, hogyha mindketten ugyanazt akarjátok. Ha te nem akarsz elkotelezodni de a lany viszont igen, akkor az eleve konfliktusokat fog szulni es mindketten frusztraltak lesztek. O azert mert nem erti mi van, te pedig azert mert ugy erzed, nyomas alatt vagy. Es ezzel elore boritekolhato a szenvedes egy kiegyensulyozott kapcsolat helyett.

Mig ha az elejetol fogva erthetoen kommunikalsz errol a szandekodrol, akkor nagyobb a valoszinusege, hogy olyan lanyt talalsz akivel azonosak az elkepzeleseitek. Egy vitaforras kizarva.

A tarsadalmi konvencio egy dolog de sokfelek vagyunk. Nem kell mindig mindenkinek megfelelni. Sok felnott embert ismerek akik ugynevezett "latogato parkapcsolatban" elnek, de boldogok igy is mert eleve nem akarnak osszekoltozni. Mindegyiknek megvan a sajat lakasa, es osszejarnak. De a kapcsolat elejen tisztaztak, hogy ez mindkettojuknek megfelel igy. Es szo sincs arrol hogy ne szeretne egyik a masikat.

2016. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Válás után nekem is volt ilyen időszakom, szerintem nincs ezzel gond.

Csak meg kell hozzá találni a megfelelő partnert.

2016. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

te barátokat szeretnél keresni,ez jó sztem!

levelezőtársakat,barátokat,társat találni sajnos nagyon nehéz!


szeretnék én is levelezőtársakat,barátokat,később társat találni ha úgy alakulna az életem,hogy hasonlót találnák,eddig sajnos nem sikerült,pedig kitartóan kerestem!


sok sikert,és szerencsét kívánok neked!

2016. júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha sose lesz szex koztetek, akkor ezt baratsagnak hivjak. Ez termeszetes igeny.

Ha meg szexeltek is kesobb, akkor az egy lassan kibontakozo romantikus kapcsolat. Ez is sokaknak igenye.

Melyiket gondoltad, Kerdezo?

N

2016. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! ^^

Persze, persze, elmondanám minél hamarabb, hogy mit várok a kapcsolattól és mit tudok beleadni. Annál is inkább, mert tudom, hogy az embereknek általában kicsit más elképzelésük van erről, mint nekem. Sokan nem is értik teljesen az én koncepciómat ezzel kapcsolatban. Amit én szeretnék, az közelebb van a barátság fogalmához, azonban benne van a romantika, elköteleződés, hűség is.

Valójában minden jó kapcsolat körülbelül így indul, csak azután a felek "szintet lépnek". :) Jön a szex, összeköltözés, házasság, gyerek stb. Ismerem magam, az "első szintről" belátható időn belül biztos nem tudnék továbblépni. Arra voltam kíváncsi (és már nagyjából látom a vélemények alapján a választ), hogy egy átlag ember képes lenne-e évekig az "első szinten" vesztegelni velem, vagy ehhez olyan partner kell, aki teljesen úgy érez ezzel kapcsolatban mint én. Úgy látom inkább a második opció igaz.. A többség néhány hét, maximum hónap után többre vágyna.

Nekem ez rossz hír, így is alig lehet ismerkedni, hátha még ezzel a dologgal is előállok.. :P

2016. júl. 16. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvakult hitgyülisek mind ilyenek! :)
2016. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meg kizárólag a szexre vágynék egy ilyen szabadidőpartnertől, semmi másra.

Ha találtál magadnak ilyet, szólj kérlek, hátha a szex részt meg letudná velem. win-win

2016. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!