Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért érdektelenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért érdektelenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Regisztráltam társkereső oldalra. Van egyezés jó sok.

Írnak, visszaírok és ennyi.

35/35 ez van.

Oké, egyet kipróbáltam, elkezdtem kérdezgetni. Kérdés-válasz, ez ment úgy 5x. De visszakérdezés nulla.

Gyerekek! Hol itt a probléma?

Nem vagyok csúnya, sőt. Dagadt se vagyok.

Szerintetek miért vannak fent akkor a férfiak?

Oké ketten akartak talizni, feldobták hogy ők itt nem írogatnak. Kérdezem én, nem tűnt fel nekik hogy konkrétan semmit nem tudnak rólam (nem kérdezték, nem kérdeznek ezek semmit sem), úgy akarnak talizni?

Mégis hogy? Mi alapján?

Valaki magyarázza el legyen kedves hogy működnek a férfiak 2024-ben.

De ha nekem kell udvarolni, abból köszönöm szépen nem kérek, nő vagyok nem férfi és férfias férfit keresnék, kerestem volna.

Köszi.


máj. 12. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

"Nem vagyok csúnya, sőt."


Nem vagy elég szép. Ha az lennél, folyamatosan kérdezgetnének, érdeklődnének, küzdenének, hogy minél előbb randira kerülhessen sor, nehogy másokkal előbb menj randizni.

máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Én azokkal a nőkkel hagyom abba a beszélgetést, akik annyit válaszolnak csak, hogy

"aha"

"az jó"

"te?"

máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 bolognai a kedvencem ***** válasza:
83%
Több emberrel is írogatnak egyszerre vagy csak szimplán lusták energiát fektetni abba, hogy megismerjenek valakit vagy ha egyáltalán nem érdeklődőek akkor nem tetszel nekik.
máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Én kb. úgy vagyok mint a #2-es


Eleve nem kezdek el beszélgetni sem olyannal aki nem tetszik, és nincs elég közel.


De kb ugyanazt kapom, nekem kell érdeklődnöm, nekem kell állandóan kérdéseket feltennem én legyek aki szórakoztatom...és igen ilyen válaszok jönnek...


aha...igen...nem tudom...ja mi újság...nem tudom...talán...igen...nem...


hát baccki az agyam felforr tőlük.

máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2# nem kérdeznek semmit!


Amúgy voltam már fent 2 éve ugyanezekkel a képekkel akkor nem volt ilyen probléma. Egyből össze is jöttem 3-4 pasival és lett egy hosszabb kapcsolatom. Ezért nem is értem hogy ilyen unottá vált a felhozatal azóta?

Más is tapasztalja?

máj. 12. 21:17
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Mivan, élőben senkinek sem kellesz?🤣

Én nem használok ilyen szutykot, meghagyom a hulladék embereknek. Mindig is élőben ismerkedtem, ott legalább valós az élmény. És számtalan jó csaj után végre találtam egy igazi nőt, aki nem olyan nyomoronc mint 2024-ben a legtöbb hp!

máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondom nők részéről ugyanezt tapasztalom.


Sokuk amúgy is csak unalomból van fent.


40 éves leszek lassan, és tapasztalatból mondom, hogy 20 éve lényegesen érdekesebb és izgalmasabb volt az online ismerkedés csevegés, mindkét fél részéről, nem is volt még otthon internete mindenkinek, alig vártuk, hogy munkahelyen vagy fősulin vagy hasonló helyen net elé jussunk.


De olyan lett az egész mint egy állásinterjú, álláskeresés.

máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, változtatnod kellene, és kicsit kezdeményezőbbnek lenni...

Pont azért, amit te is írsz érvnek, mert 2024 van; egyenjogúság, vagy mifene, ami nyilván ebben is megmutatkozik, hogy nem szentírás, hogy a férfi kell, hogy kezdeményezzen...

Nyilván sokat nem tudhatsz akkor a férfiakról, ha ezek kérdések; ezért is javallott kezdeményezni a részedről.

máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ugyanez van


F

máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
a nok rosszabbak.. interjuztatnak..
máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!