Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randis történetek, ahol csúnyán felültetett benneteket egy lány?

Figyelt kérdés

máj. 12. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A neten jókat beszélgetünk, személyesen kiderül hogy nem tetszik, visszavonulót fújok, erre azt hiszik én átvertem. (Szerintem meg ők engem a képpel, de nem kezdek vitatkozni).
máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
#1 Mármint a nők felültettek a képekkel?
máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
#1 Mi nem tetszett benne annyira? Miben volt más mint képeken? :) pusztán csak kíváncsiság.
máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
A képen átlagos normál pasik. Személyesen kiderül hogy vagy szemölcsös vagy sárgafogú, vagy valami asszott öreg igazából, vagy ca 80 kiloval nehezebb, vagy randira "összement" mert 180 helyett szinte lefele kell néznem, vagy kommunikáció: beszed közben nem néz rám, nem érdeklődik, vontatott hosszú és siralmas amiket mond, vagy megoszt, egy szerencsétlen jön csak le belőle, padon ülúnk ránkesteledik akkor se hiv meg sehova semmire, "végigcsövezzük", én irányítok teljesen rám van terhelve a randi vezetése, aztán még ezer más apróságból úgy kialakul az összkép bennem róla, hogy na mégegy csalódás.
máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Ezért kell elkerülni a sétálgatós palikat.

Én már nem vagyok 14 éves hogy sétálgassak egy barommal, ha pedig ő még ott tart, akkor nem vagyunk egy szinten!

máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

#5

Semmi baj nincs ha sétálgatós a randi, szerintem se vagytok egy szinten ;)

máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Én kedvelem a sétálgatós pasikat és nem szintezek, sőt, vizmértéket se hordok magammal.

Mindenki ott tart, ahol tart, aki meg a rátartiakra bukik, annak nem én leszek az esete.

máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Elhívtam randira az illetőt úgy hogy nem volt kimondva a randi szó

Gondoltam jó lesz így, legfeljebb elutasítja és akkor okés szia

Erre örömmel elfogadta, és már terveztem hogy hova megyünk és mikor, amikor közölte hogy ő nem gondolta hogy randi célú a meghívás. Egy pár percig még én éreztem magamat hülyén, aztán kiderült egy korábbi elszólásából hogy tudott ő a szándékomról, csak meggondolta magát és egyszerűbbnek tűnt neki hülyére venni a másikat és úgy tenni mint ha mi sem történt volna.

Engem se kellett félteni, kiosztottam az illetőt és elköszöntem. Máig sért az emlék hogy hülyének néznek, inkább nem hívok senkit soha sehová többet

máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Volt olyan, hogy nem jött el az első randira. Ekkor még nem volt mobiltelefon, hogy felhívjam, várjak-e még egyáltalán, és én túl hülye kis naiv voltam, és volt, hogy egy órát is képes voltam szobrozni.
máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok, de a legjobb barátom mesélte hogy kb 230 km-t utazott hogy találkozzon a csajjal, mire az ghostingolta.

Hónapokig beszéltek, nagyon megvokt az összhang, és a csaj hívta, hogy találkozzanak.

máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!