Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza lehet a barátaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a barátaimnak hogy ha élőben nem volt szerencsém a nőknél csúnyaságon miatt akkor interneten szerencsém lesz?

Figyelt kérdés
30 múltam és még szinte soha nem volt barátnőm mert nagyon átlag alatti pasi vagyok. Rengeteg nőnél próbálkoztam élőben. Interneten még soha nem. Állítólag ott szerencsém lesz haverok szerint mert ott inkább a belsőmet fogják észrevenni
2016. júl. 16. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Kamu, bocsi. Ott is kíváncsiak lesznek a külsődre!


De a netes társkeresés is egy lehetőség, hogy ismerkedj!


Hajrá és sok sikert! :)

2016. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vennék erre mérget,sőt. Teszem azt elkezdtek beszélgetni kép nélkül, szimpatikusak vagytok egymásnak, képcsere után pedig hirtelen eltűnik a csaj, esetleg van rólad egy-két jól sikerült kép, beszélgetés, később találkozás, aztán utána megint hiába keresed a nőt. Tapasztalat, jártam már így. Persze az nincs egyáltalán kizárva, hogy szerencséd lesz, és megtalálod a párod. Veszteni valód nincs, próbáld meg!
2016. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
inkább időpocsékolás mert hiába lesztek totál egy hullámhosszon, képcsere vagy személyes tali után kámforrá válnak
2016. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen nőknél nem volt szerencséd? A hozzád hasonlókkal próbálkoztál már?
2016. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ami meg a másik....itt is előfordul az eset hogy más jobbnak hazudja magát és félrerak mint egy túl vastag könyvet.....élőben azért még tudod hol él merre tudod keresni neten csak akkor kerülhetsz vele újra kapcsolatba ha ő méltóztatik visszaírni az 1000. leveledre vagy esetleg előszed
2016. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy hol ismerkedsz, hanem az, hogy kivel!
2016. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ez a párkeresés, számomra olyannyira, hogy 2012 óta egy betűt nem írtam egy nőnek társkeresőn. Találkozásom volt egy pár, de azok is milyenek voltak már: Az egyik nő egy kocsmát választott találkozási helyül, nyelte is a boros kólát, mint kacsa a nokedlit. Pár pohárral lenyomott. A másik csaj azzal kezdte a bemutatkozást,hogy az orrom elé nyomott egy táskát és mondta,hogy nézzem meg,hogy milyen jó ruhát vett, mintha már évek óta ismernénk egymást. Harmadiknál abból állt a "randi",hogy bementünk egy plázába, ő meg nézelődött, nézte a kirakatokat. Nekem elég volt az ilyenekből. Egy nővel tudtam normálisan elbeszélgetni egy kávéházban egy üdítő mellett, de nem volt meg a kölcsönös vonzalom sajnos, se külső,se belső tekintetében, legalábbis annyira nem,hogy komolyabb kapcsolat alakuljon ki köztünk barátságnál. Ezzel a lánnyal többször is találkoztam baráti alapon.
2016. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tartjátok egy életen át az internetes társalgást, akkor nem lesz itt probléma.
2016. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalra való regisztrációt ne vedd úgy, hogy már meg is van oldva és napokon belül lesz valakid. Szerencse kell ehhez az ismerkedési formához is, ahogy mindegyik máshoz is. Viszont egy lehetőséggel több, hogy megtaláld a megfelelő személyt! :-). Szerintem érdemes lehet kipróbálnod, de készülj fel az esetleges nehézségekre is! Sok sikert! :-)

21/L

2016. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Akkor lehet, ha úgy próbálkozol, hogy nem töltesz fel magadról képet. Úgy legalább beszélgetni és ismerkedni lehet. Ezt tapasztalatból írom, mikor kép nélkül vagyok fenn társkeresőn, viszonylag sokan válaszolnak (10-ből 3-4-en, ami nem rossz arány, ahhoz képest, hogy amikor fenn van rólam kép, és hasonló levelet írok, senki sem válaszol). Viszont így is eljön a pont, amikor már nem bujkálhatsz tovább. Nálam itt szokott véget érni az ismerkedés, ugyanis egy lány sem tudja tolerálni a külsőmet.
2016. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!