Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magasra tettem a mércét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasra tettem a mércét?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Először is rólam pár szót, 20 éves vagyok, jó megjelenésű, sportos alkatú emberke vagyok, keresetem elég jó mondhatni. Egy 2004-es Audi A4-es tulajdonosa vagyok (önerőből). Panelban lakok a szüleimmel. (hogy miért írtam ezeket le, majd értelmet nyernek talán, a lenti szöveghez).


Van egy lány (18 éves) aki nagyon tetszik nekem, nagyon jól néz ki, viszont nem átlagos családból való, hogy miért miért mondom ezt ? Az édesapja egy nagyon jó megjelenésű, kitetovált fehérgalléros "üzletember", alvilági kapcsolatokkal, sok pénzzel. Testvére is hasonló fazon, fotómodell barátnővel. Óriási nagy családi házuk van, full luxusban élnek. Dom Perignon pezsgő és egyéb ilyen luxuscikkel náluk szinte mindennapos dolog, drága nyaralások stb..Porsche Panamerájuk van, abból is az új változat meg S-Class-os Merci a fiának.


Ez a csaj teljesen megőrjít már, nagyon tetszik és fülig bele vagyok esve, viszont nem akartam közeledni hozzá, mert félek az eredménytől. Nem vagyok gazdag, panelban lakok, csak Audi A4-esem van, stb...


Mennyi esélyem van egy ilyen lányt megszerezni ? Ti hogyan tennétek ? Vagy mit kellene tegyek, hogy több esélyem legyen ?



2016. júl. 16. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritka ilyen közegben egy normális értékekkel rendelkező lányt találni. Nem biztos, hogy ugyan az az értékrendetek, te megdolgoztál azért amid van, ő valószínűleg nem. Egy próbát megér talán, de ne éld bele magad. Hosszútávon nem biztos, hogy lesz közös jövőtök.
2016. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Az esélyed megvan rá :) Próbálj közeledni felé, barátkozz össze vele, vidd el moziba vagy sétáljatok egy jót aztán ha már minden oké hívd el randira, a többi majd alakul. :)

18/l

2016. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pròbálj hozzá közeledni ha nem akar téged ugyis elhajt ha igazán akarod harcolj érte . De mindenképp beszélj vele ez a tiszta munka.
2016. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni egy gyárba és el fog múlni minden problémád, meglátod! :D
2016. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valld be, h fosol az apjától, h ha vége a kapcsolatnak, akkor mínuszba kerülsz 10cm-rel :D
2016. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy szegény csalásból való, apukám egy nagy üzlrtember rengeteg kapcsolattal stb, szóval nem élünk olyan "kis lábon", de én tuti nem jönnék össze gazdagokkal. Felénk van néhány gazdag srác, de soha az életben. Inkább házasodnék és élném le az életem egy szegényebb sráccal boldogan, akiről tudom, hogy az egy szál virágját is a saját pénzéből vette, mint egy olyannal aki egy kamionnyi rózsát vesz örökségéből. És kitudja hány napig szólna a gazdag sráccal a "szerelem"...

A lényeg az, hogy a pénz nem számít. Ez már nem a középkor, hogy ne lehetne egy gazdag és egy alsóbb kategóriás együtt.

Szóval hajrá! :D Sok sikert hozzá! :D

2016. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kicsit tartok a családjától, hogy esetleg nem fognak engem befogadni úgy ? értetik, nem kedvelnek...mivel lehet az édesapja valami gazdagabb, jobb módú valakit akarna a lányának..ettől tartok kicsit..
2016. júl. 16. 17:16
 8/13 anonim ***** válasza:

#6os vagyok.

Nem az apja választ, hanem a lány.

Nálunk aput egyáltalán nem érdekli, hogy kikkel vagyok. Vagyis persze azért érdekli, de nem foglalkozik vele, hogy a srácnak kik a szülei vagy hogy mennyire gazdagok. Az üzlet miatt amúgy is keveset van itthon, de még a barátnőimmel se foglalkozik. Tudja, hogy mikor hol vagyok és nagyjából, hogy kivel, de ennyi.

Ha szerencséd van az ő apját se fogja érdekelne a nézeteltérés, csak az, hogy jó ember vagy e...

2016. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, ez eléggé megnyugtató válasz. Reménykedek ebben, amit mondtál.
2016. júl. 16. 17:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább arra figyelj, ha közel kerülsz a lányhoz, ne nyaljon vissza a fagyi!
2016. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!