Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanultam a hibáimból, rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanultam a hibáimból, rájöttem az évek során hogy túl magasra tettem a mércét, aztán levittem, de így se történt semmi?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már udvarolni ronda lányoknak is, de még azok is fütyültek rám. Sőt, azt tapasztaltam hogy sokkal több rosszindulatú ronda lány van átlagban mint átlagos / szép. Innen akkor merre? 22 évesen ott tartok hogy éhezek egy normális lányra de nem sikerül semmi se.

2013. ápr. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nőj fel a saját mércédhez, megalkuvás helyett.
2013. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne görcsölj annyira, akkor jön össze, mikor már lesz.rod
2013. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Jobban nem tudtam volna elmondani...

Egyébként teljesen igaza van.

2013. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról cicafiú!
2013. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de ha leszarja akkor hogy jön össze?

magátol nem fog,ha nem csajozik,ha nem probálkozik!

ö nem csaj akihez majd csakugy odamegy egy fiu

2013. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy lesz.rja, nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem kommunikál lányokkal. Arra utal, hogy nem érdekli, lesz-e valami komolyabb az adott lánnyal, nem erőlködik és nem görcsöl a beszélgetés végkimenetelén.
2013. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!