Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, de lehet,...

IcecreamPanda! kérdése:

Szeretnék lefogyni, de lehet, hogy túl magasra tettem a mércét?

Figyelt kérdés
176 centis lány vagyok, jelenleg 75 kiló. Nézelődtem az interneten, és nagyon jó lenne olyan 50 kiló körüli súlyra lefogynom. De azon gondolkozom, hogy ez lehet, hogy túl alacsony. Megyek nemsokára dietetikushoz, majd az ő tanácsát is kikérem, de itt is szeretnék érdeklődni. Ha valakinek van fogyással tapasztalata és, hogy hogy érte el a célját, néhány jótanácsot is szívesen fogadok.

2016. jan. 31. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 50 kiló túl kevés, így látatlanban is (nem ismerem az ízlésedet és a testalkatodat, de mindenképpen túl vékonynak tűnik az 50 kiló, én soha meg sem akarom közelíteni azt 163 centisen - viszont én izmokat is akarok). De nem is értem, miért kellene eldöntened előre, hogy mennyi leszel? Nekem fogalmam sincs, hogy pár kilóval könnyebben hogyan nézek majd ki s persze ha közben izmosodnék, az is befolyásolná az eldöntését, hogy elég volt-e. Felnőttként még sosem voltam annyi, mint a hozzávetőleges célsúlyom, így nem lehet elég fogalmam arról, hogy hogyan fogok kinézni úgy... Akinek van ilyen tapasztalata, az persze más.

Válts életmódot, mozogj, s majd meglátod, végül hol állsz meg :) Remélhetőleg nem szalad el veled a ló s nem esel túlzásba.

2016. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A te magasságodhoz kb 65 kg körül lesz a megfelelő súly, de persze ez nagyban függ izomzattól is. Ha már a háj helyett izom lesz akkor már jól fogsz kinézni. Szóval azt nézd hogy nézel ki, ne a számokat a mérlegen.
2016. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem nézek ki kövérnek, inkább átlagos testalkatú vagyok, de eldöntöttem, hogy a hasamon szeretnék dolgozni, de a zsír miatt nem látszik, hogy épülne az izom, épp ezért szeretnék ezen javítani. Kíváncsi vagyok, hogy életmódváltással mire fogok jutni, ezért fogok dietetikushoz járni, hogy egészségesen fogyjak le. Köszönöm mindenkinek a tanácsot! :)
2016. febr. 1. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Látatlanban megmondom, hogy undorítóan néznél ki 50 kilóval. Ne a mérleget nézd, hanem a külsődet, annak kell jól kinéznie nem a számoknak.


Én 168centi vagyok, vékony csontozattal és 55kg-ot nyomok, és így vagyok vékony.

2016. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!