Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves fiú vagyok. Magányos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú vagyok. Magányos. Hol tudok ismerkedni? Állítólag rengeteg magányos lány van. Hol?

Figyelt kérdés
Tud valaki segíteni?

2016. júl. 16. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha bánatodról sírsz nekik akkor nagy ívben az összes elfog kerülni.

Szóval húzd át azt a részt, hogy magányos vagy és add ki magad olyannak amilyen akarnál lenni ne olyannak amilyen vagy.

Állítólag rengeted?

Akire te gondolsz lányok azok általában azok kik mindig egy rendes fickóra várnak de mindig a bunkókkal vannak.

Na de hogy választ is adjak.

Pl: Tinder, elmész futni, elmész kutyát sétáltatni, stb

2016. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hetente többször járok futni és naponta kutyával sétálni, szal tapasztalatból mondhatom, hogy ettöl nem lesz barátnőd.
2016. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.


Ne mondd ki hogy magányos vagy, add önmagad olyannak amilyen vagy, ne említsd azt hogy szeretnél barátnőt stb... mert akkor kerülni fognak. A helyzet úgy is adni fogja magát hidd el nekem, mert van ebbe tapasztalatom és a saját hibáimból tanultam. Túltettem magam a depis síráson hogy miét nincs nőm. Félre tettem a dolgokat, és elfoglaltam magam, és rá eltelt 1 év és teljesen véletlen megismertem a barátnőmet.


Nem erőltettem az ismerkedést társkereső oldalakkal meg ilyen baromságokkal tele írt praktikákkal hogyan ismerkedjünk. Egyszerű lépést tettem, kimozdultam a nagy világba csak úgy spontán a szabadba és amikor hozta a helyzet elkezdtem emberekkel beszélni stb...

2016. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kettesnek

Hát ha csak várod, hogy csoda történjen akkor nem is lesz.

Vagy mire gondoltál? Elmész buksival a csajok meg majd odamennek hozzád, hogy ,,jaj de cuki kutya itt a számom, tedd el"?

Ez csak akkor működik ha nagyon helyes gyerek vagy, vagy ha egy yenki filmben lennél.

2016. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is ne tűnj magányosnak, mert úgy tényleg nem lesz esélyed. Egyébként néhány tipp, ahol ismerkedhetsz: idegennyelvi kurzusok, karitatív/diák rendezvények, sportnapok. Persze mondanom sem kell, hogy legalább egy átlagos szinten muszáj megütnöd (testalkat, arc), mert ennek hiányában akkor sem lenne esélyed, ha egy hétig össze lennél zárva egy nimfomán csajjal. Csak zárójelben megjegyzem, az a tipikus "magányos" csaj, akire te gondolhatsz, az vagy egy álomtestű latin pasira sóvárog vagy pedig olyan ronda, amire gondolom te sem vágynál.
2016. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4# én semmilyen csodára nem várok, csak azt mondom, hogy a futástól és kutyasétáltatástól nem lesz barátnőd. A nőnek mindig ugyanaz a pár férfi kell, ha nem zartozol közéjük, igazából mindegy, mit csinálsz.
2016. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A futástól és kutyasétáltatástól tényleg nem lesz, de plusz felület ahol ez a szerencsétle khm... a kérdező ismerkedni tud.

Legalább addig sem a monitor előtt ül és sír, hogy jaj de magányos.

2016. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Az a legnagyobb gáz, hogy nem tudok beszélgetni. Próbálok olyan lenni, amilyen szeretnék,de nem megy. Nem sírok! Elvagyok! Segítséget vártam.
2016. júl. 17. 08:57
 9/9 anonim ***** válasza:

ÉN megértem a bajod, régebben akkora szerencsétlenség voltam, hogy csak na.

A lényeg, hogy ragadj meg minden lehetőséget ahol beszélgethetsz, nem csak élőben hanem pl itt vagy forumokon, tinderen ha párod van.

Ez csak gyakorlással megy.

2016. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!