Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek, hogy érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én pasi vagyok 22 éves, volt már pár barátnőm, de eddig mindet valamilyen szinten barátokon keresztül ismertem meg.


A kérdés pedig az lenne, hogy ti gáznak tartjátok, ha egy pasi tegyük fel az utcán megy oda hozzátok és megszólít? Vagy, ha bejön akkor tökmindegy, hogy kezdeményez? Szerintetek milyen módon érdemes? Elsősorban lányok véleménye érdekelne köszönöm előre is.



2016. máj. 6. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
akármilyen jó pasi ehetsz, ha utcán akarnál leszólítani, olyan messze szaladnék amennyire csak bírok. a mai világban már nem hiszem, hogy jó ötlet utcán ismerkedni.
2016. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor hol lenne jó ötlet?
2016. máj. 6. 20:11
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

szerintem egy bárban vagy egy buliban a legjobb.

Vagy ha sokat utazol pl buszon vagy vonaton akkor ott is lehet. Én is ismerkedtem már a buszon össze egy sráccal.

2016. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és ha egy bárban odamegyek hozzá az mitől jobb mintha teszem azt egy parkban tenném ugyanezt?
2016. máj. 6. 20:23
 5/15 A kérdező kommentje:
buli alatt meg nem tudom pontosan mit értettél, de én discoba például be nem teszem a lábam... nem nekem való
2016. máj. 6. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Utcán én se nagyon szeretek ismerkedni, elég sokféle ember mászkál manapság. De ha fősulira/egyetemre jársz, ott simán lehet, vagy olyan helyen, ami hobbidhoz kapcsolódik.
2016. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
1. alapszabály: lányoktól nem kérünk csajozási tanácsot. 2. alapszabály: jól kell kinézni, minden más mindegy.
2016. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem is csajozási tanácsot kértem
2016. máj. 6. 21:32
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Legyél helyes, és a bankszámládon minimum tiz millió legyen, nem baj, ha több pénzed is van. Lány vagyok amúgy, 24 éves. Ha ezek a kritériumok megvannak, szinte BÁRHOL ismerkedhetsz.
2016. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

és miért legyen a bankszámlámon minimum 10 millió? az én bankszámlámból semelyik nő nem fog egy forintot sem látni, szóval ez nem hinném, hogy sokban befolyásolná a dolgot...


amúgy te utolsó úgy vagy lány mint én :)

2016. máj. 6. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!