Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz, hogy az ultra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy az ultra könnyűvérű bulis csajok is csak a legalább átlagos kinézetű (testalkatú) pasikkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Már rengeteg helyen olvastam a könnyűvérű csajokról olyan véleményeket, hogy: "Egy piáért azonnal szétteszi a lábát" meg "Gólyatáborban az nem szexel, aki nem akar". Na mármost én ezzel kapcsolatban eléggé szkeptikus vagyok (és nem szoktam járni bulizni). Az ilyen r*b*k tényleg fűvel-fával hajlandóak összefeküdni (tehát az én ~55 kilós gebe testemet is buja örömökkel fogadná bármelyik ilyen típusú csaj néhány pia elfogyasztása után) vagy ezt a tipikus "szüzességet elveszíteni rohadt egyszerű csak mozdulj ki a qrva szobából és nyisd ki a szádat" sablonszöveget azok hajtják, akiknek alapból semmi okuk nem lenne az önbizalomhiányra? Végignézve az ilyen Balaton Sound/Sziget videókon még sokszor én is elhiszem, hogy szexelni olyan egyszerű, mint lemenni a boltba venni valamit. Aztán észbe kapok és azt kell konstatálnom, hogy ezek között az emberek között egy sincs olyan, aki úgy nézne ki, mint én. A hozzám hasonló nyikhaj testalkatú srácoktól lenne egy kérdésem (akik huszonévesen veszítették el a szüzességüket). Ti hogyan jutottatok el a szexig? Hogy csináltátok?

2016. júl. 17. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed nagyrésze agyrém, de annyit fűzök hozzá, hogy a gizdákért vannak oda inkább.
2016. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mai csajoknak a nagy pofájú kancsók kellenek, pláne ha tele vannak zsével.
2016. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esélytelen.
2016. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Éhezel vagy mi a szar? Felnőtt kategóriában az 55 kiló már nőben is sovány, hacsak nem nagyon alacsony nőről van szó.


Mi olyan megdöbbentő azon, hogy a nők nem arra vágynak, hogy ha megölelik a pasijukat, akkor azt érezzék, hogy "jaj szegény, biztos szörnyű volt a koncentrációs táborban..."

2016. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Színtiszta genetika. Annyit eszek, mint egy disznó, mégsem hízok. Így persze, hogy elég nehéz a csajozás.
2016. júl. 17. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad orvossal.
2016. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd el egy gebe kelendőbb mint egy dagi :D
2016. júl. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz,menj edzeni heti 4-szer,zabàlj napi 8-10-szer:

1. zabpehely,dupla adag fehérje shake

2. Dupla adag tömegnövelô

3. 200g csirkemell,100g rizs

4. Dupla adag fehérje

5. 200g hal,1 csomag pufirizs

6. 200g pulyka, 100g rizs

Edzés utàn

7. Dupla adag tömegnövelô

8. 200g hal,1 csomag pufirizs

9. Lefekvés elôtt dupla adag fehérje shake.


Kifogàsaid senkit se érdekelnek,a nôket plàne nem,tegyél érte,hogy férfi legyél,ôket csak is ez érdekli.

Nem egy kisfiút akarnak ölelgetni hanem egy igazi férfit,nem indulnak be ràd konkrétan vagy teszel érte vagy fogadd el,hogy kevés lesz az esélyed.

Én 55kg 16 évesen voltam màr akkor extrém gàz volt,ki nyomika voltam nem is kellettem a nôknek,akkor zavart le az uncsim edzeni de jól is tette.

2016. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!