Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy az átlagos fiúknak nehezebb a társkeresés mint az átlagos nőknek amikor csomó lehetőségül lenne az ilyen fiúknak csak nekik a jó nő kellenek?

Figyelt kérdés
Itt is csomó kérdés van arról hogy hogyan legyen jó barátnőm. Az itteni fiúknak is csak a jó nők kellenek az átlagos aranyos lányokat észre sem veszik a férfiak. Csomószor voltam társkeresőn és teljesen átlagos vagy csúnya kövér férfi rám írt és ismerkedtem velük de általában egy idő után mind eltűnnek vagy csak szexet akarnak mert még a csúnya fiúknak is jó nő kell
2016. júl. 17. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mese habbal. Átlagos vagy csúnya férfiaknak a kutya sem ír vissza társkeresőn, te sem. Persze lehet, hogy neked már a 10/9-es férfi is csúnya.
2016. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Átlagos férfiként, nekem tökéletes egy átlagos nő, vagy egy gyönyörű nő, vagy egy picivel átlag alatti...


Nem vagyok felszínes!


23/F

2016. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy csomó lehetőségünk lenne? Sorold légy szíves! Annak idején átlagos lányokra írtam társkeresőn, egy-két találkozás volt, folytatás semmi, nem rajtam múlott, egyébként vagy nem jött válasz, vagy "Ne haragudj, mást keresek" válasz érkezett. Jó sok lehetőség. :)
2016. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
kinek mi a jó? én azt mondom, hogy csak a jó nők kellenek nekem, de például haver szerint aki nekem jó, azoknak egy része csúnya... szóval lehet hogy valaki aki nálam nem jó, más pasinál meg igen. Kinek milyen igényei vannak. De nem csak ez számít vannak ízlések is, inkább egy átlagos fekete sötét bőrrel, mint egy szép szőke hófehér bőrrel. Nem olyan egyszerűen működik mint azt te gondolod.
2016. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert mást jelent az átlagos és a jó szó egy férfinek és egy nőnek.



Én például a lányok kb 80%-át az átlagosan jó kategóriába sorolom, a lány barátaim pedig a pasik kb 80%-át az átlag alattiba.


Amikor azt mondom, hogy csinos nőt szeretnék, annak nagyon sok nő megfelel, alacsonytól a magasig, kis mellűtől a nőiesig, etc-etc.


Amikor viszont egy nő mondja, hogy helyes pasit akar, akkor azzal kb a férfiak felső 20%-ra gondol...



Na ezért nehéz, mert mikor mindketten azt mondjuk, hogy átlagost akarunk, akkor nagyon mást értünk alatta.



(ui: a társkeresős szexre hajtós átlag pasis részt meg nehezen értem meg, én átlag férfiként rengeteg nőre írtam rá, de jellemzően nem jutunk el odáig, hogy kiderüljön, hogy mit akarok, legyen az kapcsolat vagy szex, mert ahhoz legalább annyi kellene, hogy visszaírjon).

2016. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azért, mert mást jelent az átlagos és a jó szó egy férfinek és egy nőnek.


Én például a lányok kb 80%-át az átlagosan jó kategóriába sorolom, a lány barátaim pedig a pasik kb 80%-át az átlag alattiba."


De ez nem csak nekünk jelent mást, hanem más is. A lányokat kiskoruktól elkezdve arra nevelik, hogy adjanak magukra, ápolják magukat, nekik előnyös dolgokat viseljenek, előnyös frizurát csináltassanak, az anyjuk meg a család többi nő tagja kritikus is, sőt egymással szemben is kritikusak, hogy mi áll jól és mi nem stb. Ezzel szemben a fiúknál? Sok még a bimbózó "hörcsögpamacsait" is csak akkor kezdi borotválni, mikor beég a csajok előtt, de senki se szólna neki, hogy öcsi, szarul nézel így ki. Meg úgy általában a külsejével annyit foglalkozik, hogy felvesz magára valami ruhát, sokszor napokig ugyanazt, az ápoltságról annyit tud, hogy borotválkozni kell (ha már viszket) meg fürödni oszt jó. És ezeknél se azt nézi, hogy mi állna neki a legjobban, hanem csak azt, hogy mi a legkényelmesebb, mi a legegyszerűbb. Így aztán jóhogy átlag alatti.


Én annyi pasit láttam már, akinek tök jó alapjai lettek volna, és büdös éppen nem volt, de annyira látszott, hogy minimális energiát se fektet abba, hogy jól nézzen ki és ez egyszerűen minden csak nem vonzó.

2016. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!