Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy csinos vagy átlagos nő szingli lesz mindjárt hirtelen a semmiből hirtelen jó pár udvarló ott terem? Ilyen sok a szingli férfi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 15:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

bocsi...


Miért van az hogy ha egy csinos vagy átlagos nő szingli lesz mindjárt hirtelen a semmiből jó pár udvarló ott terem? Ilyen sok a szingli férfi?

2016. júl. 12. 16:00
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem hirtelen a semmiből.

Már előtte is ott voltak, ismertek. Csak mivel még párkapcsolatban voltunk, nem léptek.

L21

2016. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Azok nem udvarlók, nagyon irodalmiasan fogalmaztál. Azok konkrétan dogópajtit keresnek benned, ez a realitás. Az egyik legkönnyebb nyomulós szöveg-helyzet az, amikor egy nő csalódott és a pasi azonnal ugrik és felajánlja, hogy majd vele "vígasztalódhatsz" ;) 28L
2016. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Fordítva meg a nagy semmi.


Szép világ ez! Várnak a sorukra... Fúj.

2016. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez mindig így volt. Ahogy a "feketelyuk" közelébe érkeznek, magába szippantja őket.

Igen, sok férfinak elég, ha puncija van, máris rárepül, mint légy a szarra.

2016. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Én nem ezt tapasztalom.

Aki olyan azt nem érdekli hogy van-e kapcsolatod vagy neki van-e, ugyanúgy nyomul.

Akinek van gerince, az még szakítás után melléjük csatlakozik.

De a mennyiség nem jelent minőséget is.

Úgyhogy hiába sok a jelentkező, ha a fele csak szexelni akar, a maradék meg vagy külsőre vagy belsőre nem tetszik.

2016. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Ne legyél már ennyire együgyű.

Közel ugyanannyi férfi van, mint nő. A párok túlnyomó többsége heteroszexuális és monogám. Tehát gyakorlatilag ugyanannyi szingli nő van, mint férfi.


A jelenség oka nagyon egyszerű: a szingli fiúk/férfiak előszeretettel legyeskednek a kiszemeltjeik körül. A nők/lányok jellemzően passzívabbak és nem teszik ezt.

2016. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát én ezt eddig nem tapasztaltam. Max rám nyomult valami ismerősöm, aki addig nem akart mert ugye volt párom, de mikor szingli lettem, akkor azt hitte itt a lehetőség, hogy meghúzhasson 1-2-szer. Nagyon hízelgő.

22L ("átlagos" külsővel)

2016. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha szép nőre hajtok általában sosem vagyok egyedül. Ha ezt akarod kérdezni...
2016. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Részben igen, részben nem (van akinek van kapcsolata, csak szeret mással is lenni).
2016. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!