Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor kell megszakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kell megszakítani egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy barátom hónapokon keresztül nyomult, végül beadtam a derekam. azt mondja ez szex barátság. Nekem fáj, h úgy ölel át, h közben alig várja, h legyen egy komoly kapcsolata.


Legutóbb azt mondta, h haverok vagyunk, csak nagyon kíván ha meglát, és nem bírja visszafogni magát.


Elmondtam neki, h nekem a szex érzelmek nélkül nm megy. Ő meg szabadkozik, h csak a barátságomat ne veszítse el...


Nekem viszont őszintén fáj, és titkon féltékeny is vagyok. Rossz lenne elveszíteni, de ebből nem lesz kapcsolat. Nem tudok úgy beszélni vele, mint az előtt, mert bennem elindult valami.



2015. ápr. 30. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Seggpina
2015. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de legalább válaszolna egy értelmes üzenetre....
2015. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tisztán kell látni:


Ő nem vert át téged. Elmondta, hogy mi a pálya. A döntés a tiéd.

2015. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis igen. Annyit kértem, h csak akkor nyomuljon, ha érezirántam valamit, és ezt nem tartotta tiszteletbe. Nem érzem magam átvágva, inkább csak megsértve,
2015. máj. 1. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!