Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok szeretnek hazudozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretnek hazudozni, vagy én vagyok hülye?

Figyelt kérdés
Elmegyek randira az adott lánnyal. Hozzá teszem, 3 ilyen esetem volt, ami a kérdésre vonatkozik. Kettő mostanság, egy tavaly. Elmegyek randira. Utána beszélgetek a nővel, mi a véleménye rólam. Elmondja, hogy helyes vagy, kedves stb. Mondom akkor folytathatjuk a dolgot? ...Persze. Mondom akkor menjünk el megint randizni stb. Utána már nem jönnek el. Jönnek a kifogások, hogy most barátnőkkel megyek ide-oda, most dolgozok, most a családdal leszek stb. Közben meg néha maguktól írnak, h mi újság. Csak nekem ez így nem jó, hogy eltelik 3-4 hét és még mindig nincs második randi. 5 percük sincs rám?: két nővel is így vagyok most, egyik sem jön el folytatásra, közben meg írták, hogy így meg úgy bejövök. Lehet én vagyok a hülye, és ha tetszem valakinek, akkor lehet folytatás. Lehet olyan nő eljön 2. meg 3. randira, aki azt mondja nekem, hogy hú de ronda vagy öregem...
2016. júl. 19. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tényleg bejössz nekik,de valami más a gond? A stílusod vagy a téma választásaid? Pl ismerek olyat aki már első randin arról beszél mit szeret az ágyban... stb..
2016. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem első randin eléggé lejön, hogy mennyire vonzódik hozzád a lány.
2016. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Veled lehet a gond. Lehet tényleg így van és elfoglaétak. Sokan nem akarják megbántani a másikat(én sem értem), megmonom a szemébe ha nem szimpatikuus.


23N

2016. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
No én szexről és ágytémáról soha nem beszélek, sem elsőre, sem második randin.
2016. júl. 19. 22:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval a pasikkal van a gond mindig?
2016. júl. 19. 22:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a nôknek, akkor tényleg veled van a gond.
2016. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Akkor most 2 vasat tartasz a tűzön egyszerre? Gondolom ők is, és a másik vas jobban izzik. ;)
2016. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

Én férfi vagyok, és tényleg teljesen logikátlan a női természet, vagy nekem is pl tök szépen halad egy beszélgetés, érezni hogy lehetne valamit kezdeni vele, aztán találkozót meg alig sikerül, mert így nem jó úgy nem jó, vagy megbeszéljük és hopp az utcsó pillanatban lemondják valami ürüggyel..csak nem értem akkor meg miért nem lehet megmondani, hogy nem akarnak semmit..

Na meg máskor meg úgy eltűnnek mint szürke szamár a ködben, nem válaszolnak, teljesen kiszámíthatatlanok...

És még azt mondják, hogy mi férfiak játszmázunk..

2016. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván ha nem akarnak veled többet találkozni, akkor nem vagy az esetük. Vagy ők is több vasat tartanak a tűzben és nem hazudtak neked, de nem téged választottak. Csak ezt már snassz lenne elmondani.


De nem baj, majd Facebookon értesülsz róla, ha kiteszik kivel vannak kapcsolatban.

2016. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tartok tobb vasat a tuzben. Az elozo ilyen egy honapja volt. De szerintem a nok 90% a tart tobb vasat a tuzben. Minden nap hirtelen uj jo pasi ismerosuk lesz fura modon.
2016. júl. 20. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!