Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szexkapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatot szeretnék egész életemben. Ez elítélendő szerintetek? 30F

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 21:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
a te dolgod
2016. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
62%

Fogalmad sincs, hogy mi lesz majd kb 4 év múlva. Még azt se tudod, hogy holnap mi vár rád.


Egyébként meg, 70 évesen, ki fog majd veled ágyba bújni, ha nem lesz párod, akivel leéled az életedet?


Saját magamból kiindulva nem gerjednék egy nagyapám korú illetőre.


A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, de gondolj bele, hogy mit fogsz csinálni egyedül pl. 60-70 évesen, ha nem lesz melletted senki? Mivel még gyereked sem lesz!

2016. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Elítélendő? Miért, bántasz vele valakit? Meg amúgy sincs semmi közöm hozzá.
2016. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

2.

Én értem, amit mondasz, pedig nincs értelme.

Nem hiszem, hogy a kizárólag egyetlen átlagos nővel való szex esetleges ígérete 70 éves koromra akkora hatással volna rám ma(főleg azt tudván, hogy ő is 70 éves lesz...), hogy feladjam a következő 30 évre jutó sokkal jobb szexet.

Szerintem 70 évesen már rohadtul nem fog érdekelni a szex, szóval az érved egyszerűen csak gyenge.

2016. jún. 18. 21:10
 5/50 A kérdező kommentje:
De ettől még köszi a válaszod!
2016. jún. 18. 21:11
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Te dontesed.

de remelem ezzel mindig tiszaban lesz a masik fel is

2016. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

23 éves jól szituált fiatalember mennyire érdekel ?

ha igen itt vagyok, írj nyugodtan

2016. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Természetesen! A szexkapcsolat a kölcsönösségen alapszik és nem a másik hitegetésén vagy becsapásán.
2016. jún. 18. 21:20
 9/50 A kérdező kommentje:

7.

Nem tudom feltűnt-e, de férfi vagyok. Ott van a kérdés végén...

2016. jún. 18. 21:21
 10/50 anonim ***** válasza:
70%

Itt nem csak a szexről van szó ha idős leszel. A 70 évesek már nem igen szexelnek:D De ott vannak egymásnak, szeretik egymást, együtt csinálják a napi dolgokat. Akkor már nem fogsz dolgozni, nagyon sok időd lesz, se a tanulás, se csajozás nem viszi el az időt és se gyereked nem lesz, se unokád akikkel játszhatnál, meglátogathatnád őket. Mindent egyedül kell majd megcsinálnod magadnak és ha bajod lesz, beteg leszel, nem lesz ott senki aki gondoskodjon rólad, a szüleid sem élnek majd, lehet a tesóid, a barátaid sem. Senki nem lesz akivel megünnepeld a karácsonyt, aki felköszönt a szülinapodon és senki nem fog megölelni, megpuszilni, megfogni a kezed séta közben és senkitől nem fogod hallani és érezni hogy szeret. És nehogy azt hidd hogy majd 60 felé Te még mindig olyan könnyen ágyba viszed majd a 20 éves lányokat. Ez csak elméletben működik ilyen egyszerűen. Valójában már 40 fölött is kevés az esélyed, kivéve ha sok pénzed van, vagy ha nagyon,de nagyon jól nézel ki. De ha egyiksem akkor csak álmodban fogsz még 20 év múlva is jó nőkkel szexelni.

De amúgy nem elítélendő!:)

2016. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!