Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnátok ha számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha számotokra nagyon csúnya pasi odajonne ismerkedési szándékkal az utcán vagy tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
"Ne haragudj, nem ismerkedem, van barátom."
2016. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Udvariasan el szoktam utasítani, nem bántom meg. "kedves vagy, köszönöm, de most nem ismerkedem" Hasonlók...
2016. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

én jobban szeretem a csúnyább férfiakat mint a macsó típusú férfiakat,nem ettől függ,hogy ki milyen!


A szépek általában beképzeltek mind nőben mind férfiban,

a csúnyábbak pedig szerényebbek,vannak kivételek ez általában szokott így lenni.


beszélgetni bárkivel lehet bárhol!

ismerkedni is lehet sok helyen.

2016. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj, nem vagyok homoszexuális.
2016. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
#3 Érdekes hogy mennyi mindent írtál, mégsem válaszoltál a kérdésre... :D
2016. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdekelne, hogy csúnya és nem jön be.

Jólesne tőle, hogy felfigyelt rám és randizni szeretne vele.

Amennyiben valójában én keltettem fel a figyelmét és nem az alkalom, hogy na majd most talán lesz valakim...


Én is előnyben részesítem a kevésbé előnyös külsejű fiúkat, mert bennük több pozitív tulajdonság van.

2016. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy számomra csúnya, de finomítsunk, számomra nem vonzó férfi bepróbálkozna, elutasítanám, nem csinálnék belőle nagy ügyet, de ha nem kölcsönös az érdeklődés, akkor nem az és pont, és elvárnám, hogy fogadja el a döntésemet.
2016. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Évekkel ezelőtt történt meg velem. Leszólított egy számomra nem vonzó srác, miután leszálltam hazafelé a buszról, amivel mentem. Mondtam neki, hogy én most nem akarok ismerkedni, de ha akarja, beszélgethetünk, van épp egy kis időm. Aztán elkezdett a scientológiáról hablatyolni, meg hogy fél a robotoktól, hogy milyen veszélyes már a mesterséges intelligencia, mert majd egyszer átveszik az emberiség fölött az uralmat, és nekünk annyi. Amúgy is elszaladt az idő, engem meg vártak otthon, így el akartam köszönni, hogy ne haragudjon, de mennem kell, és tovább nem érek rá. Nem vette a lapot, folytatta tovább a mondókáját, mire én hátat fordítottam neki és folytattam az utamat haza, erre utánam kiabált, hogy bunkó vagyok. Soha többé nem láttam arrafelé.
2016. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Elutasítom.
2016. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!