Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya férfiaknak majd 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya férfiaknak majd 30 felett jön el az idejük mert addigra már a helyes jó pasik elkeltek és családjuk van?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Mekkora baromság! És szerinted a nem túl helyes nők is 30 után kelnek el?

Lehet valaki átlagon felül helyes, de egyben átlagon felül bunkó és unintelligens. Akkor most hajtsak rá, mert olyan szép kék a szeme és arányos a teste?

2016. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Ezen én is gondolkodtam, szerintem igen. Nem csak hogy a jó pasik elkeltek, hanem azok a 30 feletti nők, akik egyedül maradtak, kapuzárási pánik miatt lejjebb adják az igényeik, meg abban a korban azért már nem számít annyira a külső.


Az talán túlzás, hogy "eljön az ő idejük", de több esélyük lesz egy fokkal.

2016. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Lassan 30 vagyok és egy fikarcnyival nem érzek több esélyt most, mint régebben. Egy alacsony és ronda férfi, mint amilyen én vagyok, soha ne fog kelleni egy lánynak sem.
2016. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Egyik kedves barat-nom 30 folotti, okos es szep, csinos is. Megsincs parja tudtommal. Valakit jobban erdekel a karrier es a tanulmanyok.


Ne epits erre a hulyesegre amit kitalaltal magadnak.

2016. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

#3: Én sem vagyok sikeres a korombeli lányoknál, de egy 30 feletti nővel simán alakulhatott volna valami, csak a korkülönbség miatt nem akartam belemenni.

Ezért gondoltam, hogy valamennyire igaz.


#4: Ha valakinek azért nincs, mert nem akar, az egy más dolog.

2016. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ne áltasd magad!

Persze, a nők 30 felett már nem kellenek senkinek, de a csúnya pasikért 30 felett már kapkodnak?

Ugyan már!

2016. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem azt mondom, hogy kapkodnak, de az a nő egyértelműen többet akart tőlem, miközben a 20 év körüli lányok vélhetően bottal sem nyúltak volna hozzám.
2016. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
32 éves vagyok, nem nagyon veszem észre, hogy sikeresebb lennék a nőknél, vagy több esélyem lenne náluk. Hiába, aki ronda, mint én, az ne is álmodjon kapcsolatról, lehet akárhány éves.
2016. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Marhasàg,az évek múlàsàval egyre kevesebb az esély a pàrkapcsolatra.A màsik meg az,hogy egy 30-as nő simàn összejöhet egy huszonéves pasival,akàr komoly kapcsolatra is.
2016. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy hatalmas baromság és semmi köze a valósághoz. Sok 30 körüli férfit ismerek, akiknek ugyanúgy nincs most se senkijük, ahogy korábban sem volt...
2016. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!