Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "Miért nem kellek a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Miért nem kellek a nőknek kérdések" margójára?

Figyelt kérdés

Amikor a nőknél sikertelen férfiakat itt nevetség tárgyává teszik a női válaszolók és azt mondják, hogy a belső értékeikkel(keserűség, önbizalomhiány) van a gond inkább, vajon miért nem értik meg, hogy soha nem jut el oda egy ilyen srác sem, hogy a belső értékei miatt bukhasson el?

A külső szűrőn hamarabb buknak el.


Ez így egy érvelési hiba az ilyen nőknél, mert könnyebb eltolni, mint felvállalni bárminemű felelősséget a kérdésben.



2016. júl. 20. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Könnyebb a nőket szidni, mint rájönni, hogy a külsőn mennyit változtat a magabiztosság, önbizalom és megjelenés. Könnyebb itt kérdést kiírni és naphosszat rinyálni, mint tenni magadért. Ez a kategória erről szól. Süllyesztő az önsajnálatban dagonyázó, semmit nem tevő pasiknak.
2016. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Csak még annyit hozzátennék: jó nő voltam a huszas éveim elején. Nagyon is, nagyképűség nélkül mondom. Jártam 155 magas és 210 magas pasival is, full vörössel és mozgássérülttel is. De ilyen nyavajgós anyám asszony katonájával egyel sem, mint akik itt sírnak hétfőtől vasárnapig.
2016. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Rühellem a nőket.
2016. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De ugye tiszta sor számodra, hogy mindez csak nagyon buta közhely?

Olyan, mint valami zen-okosság.


Ha odamész egy lányhoz 165 centisen, nem számít semmi az égvilágon, tényleg, csak a magasságod.

Ez viszont nem közhely, ez tény, tapasztalat.

Ez nem hárítás.


Amikor az ember esélyt akar, de még emberséget sem kap, nehéz olyan dolgokra fogni a sikertelenséget, amik szerephez sem jutottak.

Ezzel szemben a tiedhez hasonló érvelés leginkább elhárít mindenféle felelősséget ás mindezt általánosságban teszi.

Erről mi a véleményed?

2016. júl. 20. 17:48
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
150től kezdődnek nagyjából a felnőtt lányok/nők, mi a probléma? Máris van 15 centi fórja a picikének.
2016. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3-as

Ne rühelld őket, mert akkor általánosítasz. Nincs kollektív bűnösség, minden ember egyedi és egyedi döntéseket is hoz.

Én is ismerek rengeteg nagyon kedves, tényleg nagyon értékes lányt.

2016. júl. 20. 17:51
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös

A probléma?

kérdezd meg akkor az 150-65-ig érő lányokat, hogy mi a minimum elvárásuk a magasság terén és gyere vissza.


Én is ismerem az elméletet, hogy csak a lánynál legyen magasabb a férfi, de ez ma senkinél sem igaz lényegében.

175-nél és a lánynál is legyen magasabb.

Ez a lány magasságától függetlenül.


De komolyan mondom, kérdezd meg itt vagy bármilyen más fórumon.

2016. júl. 20. 17:54
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Azt gondolom erről, hogy nem tartozik rám. A saját életemről és a saját tetteimről tudok nyilatkozni. És annak ellenére amit itt állandóan olvasok, én úgy érzem, nem igaz. Ahogy az ismerősi körömben sem külső és/vagy pénz alapján válogattak a nők. Lehet, hogy vannak olyan sekélyes népcsoportok, ahol ez a menő, de arról a normális emberek nem tehetnek. Miért kéne nekem ezekért a "nőkért" elnézést kérnem és rosszul éreznem magam? Napi szinten tucatnyi kérdés szidja itt a "nőket" kollektíven, pedig max. 30-40 nővel lehet tapasztalatuk, és mégis "rühelli a nőket", látod. Ezzel mit lehet kezdeni?


Szerintem semmit nem lehet és nem is kell kezdeni. Mindenkinek olyan az élete, amilyen akarja, hogy legyen.

Akár beismeri akár nem, aki szenvedni akar, az szenved, aki meg boldog akar lenni, az tesz érte. A többi csak kifogás, és rohadtul unalmas.

2016. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Látok naponta az utcán szép arcú, csinos törpillákat, helyes törpfiúk karján sétálni, továbbra sem értem az uszításodat :)
2016. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom erről, hogy mikor azzal a szöveggel jönnek oda ismerkedni, hogy az összes nő mekkora r**anc, de én biztos nem, az taszító, nem túl intelligens emberre utal, hiába szánják valószínűleg imponálónak. Egy előítéletes, csőlátású, rosszindulatú ember mellett nem szeretnék lenni - vajon véletlen, hogy ezek után inkább nem is akarok szóbaállni vele?

Mikor az oldalon a magukat rendes, kedves srácnak vallók azzal igazolják a saját sikertelenségüket, hogy a nők felszínesek, csak a pénzre hajtanak, tehát azért nem kellenek, mert csúnyák és csórók, a saját felelősségüket még véletlenül sem vállalják fel még minimálisan sem, mert ők csak áldozatok - ilyen emberrel érdemes kapcsolatban lenni? Aki mindig másokat hibáztat? Közben meg ecsetelik, hogy a jó külsejű férfiak csak és kizárólag beképzelt bunkók lehetnek - tehát tényleg a nők a felszínesek, ugye? Arról nem beszélve, hogy az ALAPVETŐEN ELVÁRHATÓ tulajdonságokat, mint kedves, udvarias, normális(!!!), úgy állítják be, mintha valami extra lenne, amit csak ők tudnak megadni. Pedig ennek alapnak kellene lennie, ha meg efölött semmit nem tudnak felmutatni (se egy érdekes hobbi, se humor, se spontaneitás, akármi!), akkor mégis miért kéne bármelyik nőnek is őket választaniuk? Mit tudnak nyújtani, ha már reklamálnak?


Persze EZT a felelősséget, hogy legalább maguknak bevallják, hogy azért ők sem a hormonok miatt plöttyedtek, le lehetne fogyni, hogy mondjuk ők sem azért öltöznek úgy, mint akire anyuka adja a ruhát, mert csak erre telik, hanem mert lusták odafigyelni rá, hogy a saját rossz tulajdonságaikról, hibáikról nem hajlandóak tudomásul venni, ezt biztos nem könnyű felvállalni, sokkal könnyebb a másik felelősségét keresni, mint magukon változtatni.

2016. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!