Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem kell a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kell a nőknek egy olyan 30 éves férfi akkor borzasztóan cuki aranyos?

Figyelt kérdés
Mert szokták mondani hogy a nőknek férfi kell. Emiatt akkor nem is kell a nőknek ilyen férfi. És nem is lesz így barátnője
2016. júl. 21. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Vesznek egy kutyat vagy macskat.
2016. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

30 évesen gondolom, már észrevetted, hogy bejössz-e a nőknek.


mi a kérdés?


a férfiaknak is nő kell.


a férfi meg a nő definíciója egyébként nálam ugyanaz. valaki, aki játékos, vidám, tesz magáért.

2016. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogalmazni tud az a férfi?
2016. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg. Ha egy nő cukinak vagy aranyosnak nevez, abból tudhatod, hogy semmi esélyed nála.
2016. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kétféle férfi-cuki van.

Az egyik a "kisfiús" cuki, akinek vannak kis ártatlan gesztusai, aranyos szófordulatai vannak, néha kis megszeppentnek tűnik. Ez még vonzó is lehet, főleg, hogy általában belülről fakad.

A másik a "nőies" cuki. Ő erőltetetten grimaszol, kacsingat, bután vigyorog, játssza az agyát, szándékosan "cukiskodik". Remélem mondanom sem kell, hogy ez kicsit sem vonzó, belőlem inkább kifejezett menekülést vált ki.

2016. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A férfiak két halmazba sorolhatók egy nő számára:


1. Akar vele dugni

2. Nem akar vele dugni


Az utóbbi halmaznak is van két részhalmaza:


1. bunkó

2. aranyos, cuki


De ugyanezek a részhalmazok az első halmazban is megvannak szerintem.

2016. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj itt vagyok 23 évesen és cukin.

Mármint tényleg, néha gyerekes vagyok és naiv. Vannak olyan szófordulataim, ejtek olyan mondatokat amik néha szokatlan egy lánynak. De nem játszok rá, csak jön magától.

De ez NEM elég, ez nem lehet egyetlen egy jó tulajdonságod.

Ez egy jó tulajdonság akkor mikor már van barátnőd, de annyira nem izgalmas, hogy egyedül ennek segítségével csajoz be.

Kedvesnek, figyelmesnek, néha cukinak kell lenni, de ezek a tulajdonságok önmagukban uncsik.

Kell valami ami megragadja a másikat. Nálam például a humoromnak van egy beszólogató, csipkelődő árnyalata, nem bunkón de arra jó, hogy a lány lássa, hogy nem papucs nyaler vagyok.

Nekem is nehéz volt megtanulni, hogy pusztán abszolút jó tulajdonságok nem elegek egy nő figyelme megragadásához, kell valami izgi is.

Már én is úgy gondolkodok, hogy kezdek kifutni az időből azzal, hogy barátnőt találjak, te is húz bele.

2016. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy pasi addig borzasztóan cuki és aranyos, amíg nem tölti be a 10-et. Onnantól ezt inkább cikinek hívják.


A fiam 12, és úgy próbált meg csajozni, hogy ő cuki meg aranyos... és a 12 éves csajok röhögve elhajtották. Azóta szerencsére megfogadja a tanácsaimat, és a hétvégén is lesz egy "randija".


Ha egy pasi 30 évesen azt gondolja, hogy ő borzasztóan cuki és aranyos, az inkább csak borzasztó... Lehet, hogy egy 79 éves, szenilis néni szívesen megcsipkedi a kis huncut pofikádat, de ha nőt akarsz magad mellé, akkor szerintem próbálj meg termelni valamennyi tesztoszteront...

2016. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te a borzasztóan cuki alatt mit értesz....
2016. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fke ***** válasza:
Csávó vok, de alapból fura nekem ha egy férfi saját magát nevezi cukinak.
2016. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!