Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egyes nőknek tűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyes nőknek tűz meg szikra, amikor nekem elég egy aranyos pasi, akivel jól el lehet beszélgetni, jól elvagyok? Most én vagyok rosszul összerakva esetleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Az olyan szikrázóknak néha nagyobb a füstje, mint a lángja. :) (Szakítás után két nap múlva már valaki mással "szikrázik" ugyanúgy).
2012. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolathoz nem elég egy jó kis beszélgetés ...

Ami elég fontos, persze!!

De attól, hogy egy csaj aranyosnak tart, nem fog irántad TÖBBET érezni ...!

S elképzelni veled komolyabb dolgokat!

19/L

2012. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem lány. :)


Persze, hogy kell a vonzalom, ha így érted. De én meg úgy értettem, hogy nem feltétlenül kell várni a "mindent elsöprő nagy szerelmet".

2012. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-nek én lány vagyok :)
2012. okt. 8. 10:49
 5/19 anonim ***** válasza:

Te vagy az a típus, akinek elég 1-2 szép szó, aztán már szalad a pasi ágyába.

De nekem mindegy, mit csinálsz.

2012. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon válogatok, de értelem személyiség alapján, nem kémia és társai miatt, 2 éve nincs kapcsolatom, éppen ezért
2012. okt. 8. 10:56
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Te vagy az a típus, akinek elég 1-2 szép szó, aztán már szalad a pasi ágyába.

De nekem mindegy, mit csinálsz."


Megint keverődnek a fogalmak. Nálam sincs "szikra", én is hűvös típus vagyok. És a legválogatósabb a környéken, külsőre-bensőre nagyon igényes.


Nehezen köteleződöm el, nem vagyok érzelgős-érzelmes (épp azok szaladnak 1-2 szép szótól ágyba, megjegyzem :P)

2012. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
talan mert ok arra vagynak es ahhoz vannak hozzaszokva. :)
2012. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos a személyiség, de kell a "kémia" is. Nem baj, ha fokozatosan alakul ki az érzelem, de nem tudok olyannal együtt lenni, akit "tudatosan" választok magamnak, mert az egyik félnek sem jó hosszú távon. A férfinak is szüksége van rá, hogy szeressék, hogy a nő elolvadjon, ha ránéz, vagy ha hozzáér. És ez nekem is nagyon fontos! Ideig-óráig működik a tudatosan választott partnerrel a kapcsolat, de hosszú távon nem.

Olyat keress, akivel a szikra is megvan, és tudatosan is őt választanád!

2012. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én érzelmes típus vagyok, de ettől még nem csak ezután megyek elvakultan. Számomra ugyanúgy fontos, hogy valakivel jót tudjak beszélgetni, jól ellegyünk, de ez nem elég.

Ha nincs meg a kémia, akkor nincs kedvem hozzábújni, szeretkezni vele, csókolózni, semmi testi kontaktra nem vágyom. Ölelés, simogatás, érintések nélkül nekem egy kapcsolat nem kapcsolat.

2012. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!