Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erdemes nokent olyan pasinal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes nokent olyan pasinal probalkozni, aki jobban nez ki nalam?

Figyelt kérdés

Csak elmeleti a kerdes, mivel van baratom es nem tervezem megcsalni. :) de velemenyetek szerint erdemes egy atlagos nonek jo pasinal probalkozni? Elofordul, hogy parkapcsolat lesz belole? En sosem mertem emiatt kezdemenyezni annak idejen senkinel. :D


23N


2016. júl. 21. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez fordítva is így van, aki kelendő a húspiacon, arra nagy az érdeklődés. Állhatunk be a sorba, tökmindegy, milyen neműek vagyunk.

Bár az egy dolog, ha valaki jól néz ki, attól még lehet olyan modora, hogy pár nap után menekülünk előle.

2016. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha arra figyelsz, hogy neked szellemileg mi kell abból a kapcsolatból, illetve ő mit tud adni, akkor ez a kérdés is kap választ.

Nekem pl. a kockahasú kigyúrt csávók nem jönnek be, mert legtöbbször az ilyenekhez egy bunkó és műveletlen attitűd is társul, legtöbbször, de nem mindig.

2016. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes! Sosem lehet tudni kinek mi vonzó. Jó pasi vagyok, mindig is válogathattam, de a párkapcsolataim rendre átlagos (vagy valamivel az átlag feletti) nőkkel voltak.
2016. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a ferfiaknak inkabb a veluk egyenko illetve az alatti kategoria a realis.
2016. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel lesz belôle valami, mintha nem csinálnál semmit. Szóval ja.
2016. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlagos csaj, csodaszép szemekkel, szuper belső tulajdonságokkal. Ilyen egy álomnő!
2016. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a velemenyeket. Johetnek meg. :)
2016. júl. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!