Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy félénk,23 éves sráccal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lehet a baj velem... az ismerőseim szerint teljesen átlagos a kinézetem, igaz, hogy van rajtam 10-15 kg plusz, szóval egy kis pocak, de amúgy teljesen átlagos a kinézetem, mégsincs soha sikerem a nőknél...

ráadásul 23 éves vagyok, és a korombeli lányok azt vélelmezik, hogy már volt min. 1-2 kapcsolatom... cikinek érezném bevallani randinál, hogy még semmi nem volt... menthetetlen vagyok?



2016. júl. 21. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Megválaszoltad a kérdésedet: azért nem kellesz a lányoknak, mert teljesen átlagos a kinézeted.
2016. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy menthetetlen lennél. Valószínűleg nem a kinézeteddel van a gond, hisz mint mondtad, voltál már randizni és a lányok is kinézik belőled, hogy volt már kapcsolatod. Én azt tudnám elképzelni, hogy ez inkább személyiségbeli probléma. Vagyis, inkább az lehet a gond, hogy olyan lányoknál próbálkozol, akik személyiségileg picit mások mint te, ezért nem tudod őket megfogni. Én randiztam egyszer egy sráccal kinézetre teljesen rendben volt, de kiderült, hogy nagyon rasszista (jó ez most elég szélsőséges példa, de remélem érthető) alapvetően úgy gondolom, mindenkinek meg lehet a saját véleménye a dolgokról és attól hogy én még úgy gondolkodom ahogy, nem várom el, hogy mások egyetértsenek velem, ha amúgy nincs így, viszont engem ez rettentően zavart, hogy ha adódott valami alkalom, rögtön előjött az ilyen szövegével. Ettől nem gondolnám, hogy neki baja lenne, csak szimplán olyan lány illik hozzá akinek hasonlóak a nézetei és nem zavarja az ilyesmi.
2016. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Add fel. :(
2016. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy ez az atlag, de ma egyik tarskereson a sajat kategoriam kornyeken keresem par csajt. Na szoval akin min. meg van az a 15kg felesleg. Aszongya a leanyzo: sportos, vekony, izmos, atlagos. Neki meg majdnem tokaja volt.


Szoval ja, azt a 10-et is le kellene dobnod, beujitani a ruhatartat, szerezni valami melot (ha nincs, kocsi es lakas plusz elony). Majd azutan kezdhetsz azon agyalni, hogy "nincs munkatapasztalatod" parkapcsolati teren.

2016. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10-15 kg plusszal már nem vagy átlag. Az túlsúly ami taszító, mert arra utal hogy lusta vagy. Kinek kell lusta pasi? Max annak a nőnek aki ugyanolyan... de nyilván neked sem kell elhízott lusta nő.

Egyáltalán ismerkedsz lányokkal? Mert anélkül nehéz kapcsolatot kialakítani. Azon meg semmi ciki nincs ha nem volt még senkid, sok lány örülne is neki.

2016. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan már 10 dkg "túlsúly" sem megengedhető, csakis az übermench alkat, +/- 0 grammal, kockahassal, markáns arcéllel és a meghatározott "napbarnított, de még nem kreol" bőrszínnel.
2016. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Semmi esélyed!

Amíg nem nézel ki úgy mint Brad Pitt.

2016. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!