Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ti randiznátok pánikbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti randiznátok pánikbeteg sráccal?

Figyelt kérdés
Vagy teljességgel kizáró ok? Csak azért kérdem ,mert már volt rá példa,hogy emiatt elutasítottak.
2016. máj. 2. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen és ha tudnék segítenék neki.
2016. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem randiznék.


Előbb a srác tegye rendbe saját magát, küzdje le a pánikbetegségét, ez legyen az első számú célja, utána már lehet csajozni.

2016. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem, aki pánikbeteg, az kezeltesse magát, annak nem kapcsolatra van szüksége, hanem orvosra.
2016. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Párom pánikbeteg volt, bármikor kijöhet rajta újra. Abszolut nem zavar, ha szükséges lesz, mellette fogok állni.
2016. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2016. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

En is panikbeteg vagyok, beutaltak miatta korhazba is, szoval, mondhatjuk, hogy sulyos eset vagyok.


De eddig ez meg soha senkit nem zavart, pedig mindenkinek elmondtam. Bar, amikor van velem valaki, nem leszek rosszul, mert az illeto eltereli a figyelmem, es nem erzem azt, hogy "mindenki engem nez es itelkezik felettem".


Viszont, ha a te esetedben ez olyan szelsosegekbe csap at, hogy peldaul nem mersz miatta kilepni az utcara, az mar nyilvan baj lehet egy kapcsolatban.


23L

2016. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igen, a barátom is az.
2016. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Ha először beleszeretnék, aztán később kialakulna ez a helyzet, akkor megküzdenénk vele és nem hiszem, hogy emiatt ne élhetnénk boldog életet, de hogy én direkt kicsesszek magammal egy olyan valakiért, akihez még nem is kötődöm, az ki van zárva.
2016. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire beteg.

Ha csak klausztrofóbiás pl. liftben, az nem zavar.

2016. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Van sokfajta probléma, ami megrémítene, de a pánikbetegség pont nem ilyen, van pánikbeteg ismerősöm, tudom (sejtem), hogy mivel jár, felvenném a kesztyűt. Volt viszont erős depresszív pasim, olyat soha többet.
2016. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!