Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy ha alacsony vagy és izomtalan, valamint 30 évesen szüleiddel élsz kevés jövedelemmel, akkor lehet bármennyire jó személyiségű férfi egy normális átlagos nőnek nem fogsz kelleni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. 28 vagyok és gyakorlatilag minden igaz rám. Nem is kapkodnak utánam a nők. :3
2016. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk nem tudom, hogy mennyire lehet valaki jó személyiségű, aki a külsejével nem foglalkozik, sőt tulajdonképpen az egészségével sem, mert azért, ha valami minimálisat mozogsz, akkor már kerül rád valami izom és nem úgy nézel ki, mint egy ropi, de te erre se vagy képes.


Komolyan bakker minden itt siránkozó pasi azzal jön, hogy ilyen se, olyan se, ezt se csinál, azt se csinál, semmit se csinál, gyakorlatilag csak létezik, DE neki nagyon jó személyisége van. Igen? Jó személyiséged van? És ezt ki mondja? Te?

2016. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Külön-külön is instant kasza :(
2016. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes,hogy a jó személyiséget mindenki alapból feltételezi magáról,mintha az olyan gyakori lenne.
2016. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezek közül az izom hiánya, ami leginkább irreleváns párkapcsolat szempontjából. A többi viszont önmagában is hatalmas nagy buktató. A magasság adott, nem tudsz rajta változtatni, azonban ha kigyúrnád magadat és lenne egy önálló stabil egzisztenciád, akkor sem lenne drasztikusan több esélyed. 175 alatt minden egyes mínusz centiméterrel exponenciálisan nő a kudarc esélye. Ezt tapasztalatból mondom, mert az egyik kollégámmal kvázi olyanok vagyunk, mint két tojás (szinte ugyanolyan személyiség/arc tehát nem véletlen, hogy nagyon jól kijövünk egymással), csak amíg én 170 vagyok, ő 176 és nekem 28 éves koromig volt eddig 3 rövidtávú kapcsolatom, ő pedig 2 hónapnál rövidebb ideig sosem volt nő nélkül. Rengeteg helyre szoktunk menni, mindegyikőnk extrovertált személyiség, csak annyi a különbség, hogy őt folyamatosan elfogadták a nők, én meg folyton csak a beszélgetőpartner/friendzone kategóriában ragadtam.
2016. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Megmondanád, hogy mi a frász az a "jo személyiségü"?
2016. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

6-nak:

Szokásos: nem iszik, nem agresszív, és biztos benne hogy ha lenne csaja, mindig kedves lenne hozzá...

2016. júl. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

7# és sok esetben a nem agresszív is csak addig igaz, míg vissza nem utasítják.


Egyébként ez a "jó személyiség" ebben a rovatban kezd már átmenni valami viccbe. Mintha csak annak lehetne jó személyisége, aki alacsony, csúnya, szarul keres, otthon lakik, és még nővel sem beszélt 30 éves korára. Mert a többi az csak bunkó, hülye, barom, de magasabb/pénzesebb, de tuti nem jó arcok, mert nem!

2016. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igaz, nem is akarlak áltatni az ellenkezőjével.

Egy normális, átlagos nőnek van lehetősége nálad sokkal jobb pasival összejönni, akinek a személyisége is jó. Nem fog szívjóságból vagy szánalomból téged választani.


Aki pedig beérné veled (mondjuk hasonló külső adottságok, hasonló anyagi háttér), az pedig nem fog kelleni. Sőt, idővel már az se fog tetszeni, ha veled egy idős, mert túl öreg.

2016. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a normális,átlagos nő alatt felszínest értesz akkor igaz.

Nekem csak egy olyan pasi is elég lenne aki dolgozik,tök mindegy,hogy felsővezető vagy mondjuk asztalos,csak ne egy naplopó legyen,és ne dugjon félre SOHA (persze a nem iszik,nem drogozik meg ilyenek alap,de legtöbbször már ott megbukik a dolog,hogy mindegyik félrekefél,tisztelet a kívételnek)

2016. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!