Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy magas lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy magas lányként az alacsony fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

175 cm magas, karcsú, modell alkatú lány vagyok. Nem szoktam magassarkú cipőt hordani, de így is magasabb vagyok a legtöbb lánynál, akit ismerek. A fiú, aki most tetszik, nagyjából velem egyforma magas, talán kicsit alacsonyabb is. Az előző fiú, aki tetszett, szintén alacsony volt. Alacsony volt az első srác is, aki tetszett.

A nálam alacsonyabb lányok is mindig azon panaszkodnak, hogy magas pasit szeretnének, de én nem tudom elképzelni, hogy nálam magasabb sráccal járjak. Normális ez?

(senki ne hívjon randira, alakulgat valami a mostani sráccal, neten egyébként se ismerkedek!)


2013. júl. 18. 00:30
 1/6 Cyklon ***** válasza:
Ízlések és pofonok.
2013. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aha, szóval azért nézett az a modell alkatú, magas szöszi csaj a buszon annyira. :D


Amúgy engem meg izgatnak a mgas, vékony lányok, pedig nagyon alacsony fiú vagyok.

2013. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, de nézd a jó oldalát, legalább bőven lesz miből válogatnod


amúgy a 175 az olyan átlagos körüli, max átlagos felső határát súrolja


ismerek jóval 2m felettieket is

2013. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az egyikük osztálytársam volt és mivel én voltam a legmagasabb fiú asszem kinézett magának, kezem lábam összetörtem csak ne maradjak vele kettesben még véletlenül sem
2013. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen normális,ahogy a legtöbb magas fiúnak alacsonyabb csajok tetszenek.

Bár én azért szeretnék min. 195 cm lenni :D

(Jelenleg 183-5 cm vagyok,14 és fél évesen)

2013. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése
2013. júl. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!