Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kevés az esélye egy alacsony, husis lánynak normális kapcsolatba kerülni? Milliomodik súllyal kapcsolatos kérdés, tudom, bocs :D

Figyelt kérdés
Szóval, 160 cm magas vagyok és 58-60kg körül mozgok. Egy ideig zavart, és tettem is ellene, leadtam 8 kg-ot, de nem éreztem jól magam, és azt a visszajelzést kaptam, hogy jó voltam úgy is.... fél év alatt visszajöttek a leadott kilók, és elfogadtam magam, kényelmesen érzem magam, nem zavar többé. De most meg elkezdték páran, hogy ha nem adok le sürgősen ennyi-annyi kilót, ne számítsak kapcsolatra. Elbizonytalanodtam. Tényleg ennyire pocsék kicsit ducin párt találni? :/
2013. dec. 7. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
ha zavar, fogyj le
2013. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szarj másokra!Ahogy neked jó.
2013. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem bejönnek úgy mond :)
2013. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Froncsi ***** válasza:

Fogadd el magad, ez marha fontos!

A normális kapcsolatban nem elsődleges az, hogy hogyan nézel ki. Nem lehetsz olyan nagyon szélsőséges eset ilyen magasan, ennyi kilóval.

2013. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mint mondom, én végre elfogadtam magam, békében állok a méreteimmel, nem rinyálok, hogy kövér vagyok és hasonlók, csak rázendítettek páran, és bizonytalan lettem :/
2013. dec. 7. 18:17
 6/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez nagyon férfifüggő. Én az egészen vékony lányokat szeretem, de vannak olyanok akik azt szeretik, ha van mit fogni a lányon. Egyébként az a 60 kiló nem vészes.
2013. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Képet.
2013. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Különben is, az egy napra eső dugások számától úgyis lefogynál.
2013. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Van, aki a vékony lányokat szereti, van, aki a ducikat...


Amikor a férjemet megismertem, volt rajtam kb 10 kg felesleg... azóta 30 van, és így is imád...


Plusz: ma is akadt egy elvetemült, aki meg akar róla győzni, hogy igenis szép vagyok! :D


Ha te így jól érzed magad a bőrödben, ne foglalkozz azzal, amit mások mondanak!


De azért azt le merném fogadni, hogy ezeket a kritikákat nem férfiaktól, hanem nőktől kaptad... ;)

2013. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"De azért azt le merném fogadni, hogy ezeket a kritikákat nem férfiaktól, hanem nőktől kaptad... ;)"


A férfiak nem mondják ki. De GONDOLJÁK.

2013. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!