Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közös jövőről beszélni csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös jövőről beszélni csak szédítés a férfi részéről?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor 3-4 randi után már hónapokkal későbbi eseményről beszélnek úgy, mintha akkor még biztos együtt lennénk. Én ilyen korán még azt sem érzem, hogy kapcsolatban vagyok, nemhogy ennyire előre tervezzek. Ez lehet csak taktika, vagy van, aki ezt komolyan gondolja? Már nem egy férfi jött ezzel. Az "aktuális jelölt" is. Alapvetően jól esne, de mivel én nem tudok így gondolkodni, valahogy nem hiszem, hogy őszinte ez a kijelentés. 22N

2016. júl. 21. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg nem találtam meg a férjem, én sem tudtam ezt csinálni. Mi második randin beszélgettünk a gyerekekről. Első randi után tudtuk, stabilan, hogy kapcsolatban vagyunk. De ha te nem akarsz tervezni így, ne tedd! Ettől még nem biztos, hogy a másik hazudik.
2016. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már az is baj, ha az ember optimista? :) Nem kell belemenned semmibe, amit nem érzel helyesnek. Ha komolyan gondolja, úgyis megvár téged, hogy mit érzel, lesz-e közös terved vele. Azért 1 hónapon belül csak kiderül heti 1-2x talival, hogy külön vagy együtt...
2016. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én ennyi találkozás után nem hiszem, hogy kiismertem a másik felet. Így nem merném állítani, hogy hosszú távon együtt leszünk.
2016. júl. 21. 23:10
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Kiismerni? Nem, persze, hogy nem. De ha hallgatsz a megérzéseidre, akkor tudni fogod, mielőtt az eszed tudná.
2016. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet furcsa lesz ez az információ, de nem mindenki ugyanúgy gondolkodik. Tehát attól, hogy valami nálad nem jön ki, másnál kijöhet.


Amúgy ha pl. olyan helyzet van, hogy szóba kerül valami esemény, ami később lesz, elég fura lenne azt mondani, hogy "ja, menjünk el, HA akkor együtt leszünk", hanem inkább akkormár menjünk bele nagyobb svunggal, aztán lesz ami lesz. Pozitív hozzáállás ugye.

2016. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A mostani srác saját bevallása szerint pesszimista és már eleget csalódott, hogy csak a mában bízzon. Ehhez képest folyton tervezget. :D
2016. júl. 21. 23:25
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Az én barátom is ilyen volt, az első randin különlegesnek nevezett, a másodikon elmondta hogy sosem szeretett senkit igazán, de úgy érzi én leszek neki az első, 3-4 randi után én voltam élete szerelme, 2 hónap után össze akart költözni, 3 hónap után már az ujjamat nézegette: "De jól nézne ki rajta egy gyűrű", azt is elmondta hogyan kérné meg a kezem, mi lenne a gyerekünk neve, egyszóval közös jövőt tervezett velem.

4 hónap után tudtam meg, hogy folyamatosan csalt :)

Szerintem ez a legújabb csajozós szöveg a pasik részéről, mert aki egy kicsit is ért a nőkhöz, az tudja hogy mi ezt szeretnénk...hogy valakinek különlegesek legyünk és az egyetlenek. Nem szabad bedőlni neki. Esetleg figyeld meg azt, hogy csak dumálnak, vagy meg is tesznek-e dolgokat érted.

2016. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jah, Ő is azt mondta hogy minden nőben csalódott, nem tud bízni senkiben (megjegyzem soha nem verte át egy nő sem), csakhogy még különlegesebbnek érezzem magam. :D


(előző voltam)

2016. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy taktika lenne. A férfiak is vágynak a stabilitásra, ez tör elő belőlük ilyenkor. Szerintem ez pozitív dolog, ebből is lehet érezni, hogy a srác rendes. Mostani párom már a jövő nyári programokat szervezi, pedig fél éve vagyunk csak együtt. 2 hónapja voltunk együtt, mikor már a nyári programokat szervezte, amiket el is kezdtünk megvalósítani. Nekem is gyors volt picit, meg szokatlan, de nem kerestem benne hátsó szándékot. Igyekeztem viszonozni, és elengedni magam mellette. Egyelőre nem bántam meg, és remélem, hogy nem is fogom :)

Nem kell mindenben a rosszat látni, és meg kell tanulni bízni a másikban. Viszont ha benned ez olyan negatív érzést kelt, amitől nem tudsz szabadulni, jobb hagyni a dolgot, és nem hitegetni, meg erőltetni a témát.

2016. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van aki komolyan gondolja. A férjemmel az első randin éreztük, hogy kapcsolatot akarunk, 2. randin vallott szerelmet, aztàn én is neki, 3 hét utàn màr arról beszéltünk milyen esküvőt szeretnènk majd,1 hónap utàn meg is kérte a kezem. Akkor alig volt 21 éves. Nem vàrtunk éveket az esküvővel sem.

Amikor ott az igazi, azt megérzi az ember, és nem tököl túl sokat, mert ami màsoknak túl korainak tűnik, az nektek természetes.

2016. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!