Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látják az itteni felhasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látják az itteni felhasználók az életet ilyen egyszerűnek és fekete fehérnek a külső terén?

Figyelt kérdés
Ha egy csúnyább kövér pasi vagy lány egy csinos vagy jó képű nővel férfival van, ahol nincs nagy jövedelem, azt kamunak gondolják és oda is írják. De ez nagyon nem így van én eléggé kövér férfi vagyok és volt már nagyon csinos barátnőm, jaa és nincs nagy jövedelmem. .
2016. júl. 22. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ide vetitik ki a frusztracioikat,amiert nekik nem jon ossze semmi.
2016. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem érdekel, hogy mások mit hisznek. A közvéleményt nem tudom megváltoztatni, csak a saját nézőpontomat. :) Ha jót akarsz te is ezt teszed!
2016. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szokásos napi Jáksó-kamukérdés.
2016. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. Hogy jön ide jáksó? Ez most nem teljesen világos.
2016. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Van egy srác (?), aki minden nap kiír egy ehhez hasonló kérdést. A korábbi kérdéseiben azt is megemlítette, hogy úgy néz ki, mint Jáksó, ezért úgy szokták becézni. A valóságtartalmáról annyit, hogy volt olyan nap, amikor vékony barátnője volt, a következő nap meg duci.
2016. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös

Simán lehet, hogy csak puffad a csaja, ő meg azt hiszi, hogy az egy másik csaj.

2016. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem lenne kedves kérdező? Hány centiméter magas vagy?

Az ismerőseimből is kiindulva elmondhatom, hogy:

-ha legalább megütöd a 175 cm-t akkor van esélyed akár csinos barátnőre is (egy kis felesleg is belefér)

-ha 185 felett vagy, akkor testalkattól függetlenül is (jó a szélsőségeket kivéve, botsáska alkat ill. zsírdisznó) BIZTOS, hogy lesz barátnőd

Persze mindkét esetre igaz, hogy ne a 4 fal között próbálj csajozni.

Viszont azt jó ha tudod, hogy rengeteg alacsony (173 alatt beszélhetünk alacsonyságról) ismerősömnek egyáltalán vagy már nagyon régóta nem volt még barátnője és konkrétan 2 olyan férfiről tudok, aki biztosan hosszabb ideje van kapcsolatban. Közülük sem tudom, hogy mennyire boldogok. Én is csak 170 vagyok, de egy csaj sem vonzódott hozzám komolyabban. Mindegyik tiszavirág életű kapcsolatot kudarcként tudom elkönyvelni és lehet nagyképűnek fogok tűnni, de egyik esetben sem rajtam múlott. Értelmes/egyetemista srác vagyok normális személyiséggel.

Csak halkan megsúgom, hogy a társkereséssel küzdő pasik döntő többsége az alacsonysága miatt szenved, a többi meg a kinézete, az arca miatt. Szóval ne lepődj meg azon, hogy hiába vagy kövér, közben meg lehetsz vagy 178-183 centi férfias arccal.

2016. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-esnek nagyjából igaza van.

Az 170 körüli magasság lényegében kiír téged a piacról, de az elhízottság messze nem.

Vannak sokan, akik kifejezetten a "mackós" alkatra buknak, a férfi "súlyára", stb, de valljuk be, hogy kifejezetten alacsonyabb férfit soha nem keresnek.

Szóval vigyázz, hogy mit kívánsz.

2016. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De alacsonysagot se latom teljesen kizaro dolognak..nekem az elso baratom kb 3-4centivel volt tolem magasabb..en meg 162korul vagyok.es azert lattam mar alacsonyabb ferfiakat nokkel :D
2016. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-nek:

És mikor volt az az első barátod? 14-16 évesen? Mert akkor serdülőként érthető, hogy alacsony volt még és nem volt belőle probléma.

2016. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!