Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fehér a kijelző és zöldes...

Fehér a kijelző és zöldes fekete csíkok vannak a kijelzőn, jobb oldalt ahol betört fekete folt, amiből vékony csíkok mennek, ha rádugom tv-re nem érzékel jelet, külső monitoron sem jelenít meg semmit, be sem kapcsol. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Anyám törte be, de nem tudja hogyan, állítólag el aludt, utána meg lerakta a földre, reggel beakarta kapcsolni és ez fogadta. Én szerintem ráfeküdhetett álmában, a kijelző ezt mutatja, csak azt nem tudom,hogy miért nem reagál külső monitorra vagy hdmi-n keresztül tvre dugva sem.
2015. dec. 26. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a gép elindul és tölt is a merevlemez ledje, meg hallom is, de ennyi, a többi jelenség az,amit fent leírtam.
2015. dec. 26. 14:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy tűnik, a VGA chip is elszállt... (meg még ki tudja milyen sérülések lettek belül)

Az a kérdés, milyen értéke van számotokra a gépnek,(mikori, ára , típusa, stb) érdemes-e javíttatni? (így látatlanban több tízezer az induló kárösszeg) Vagy pedig beruházni egy másikra?

A vinyót kiszerelve belőle az adatok megmaradnak, átvihetőek másik gépre...(ha van kéznél másik gép)...

Sajnálom, de én így látom a dolgot....

2015. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Acer Aspire E1-571 es gép, 2013-ban lett véve, én szét szedtem, te az alaplapon nem láttam repedést...stb, vagy hogy bármi letört volna, mondjuk nem nagyítóval néztem át.. de én szerintem is az van amit te mondtál... Értéke meg inkább eszmei van, mert ezt anno nagyapámtól kaptam, és így szállt át anyámra,tőlem, mikor én újabbat kaptam.
2015. dec. 26. 14:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Csináltam is róla videót, felraktam youtube-ra: [link]
2015. dec. 26. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor maradt a választás lehetősége: az érzelmi kötődés vagy a "piszkos" anyagiak...
2015. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...biztos, ami biztos: lehet véleményt (ajánlatot) kérni szakembertől vagy szervíztől. De ismerve az árakat...
2015. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én annyit mondtam anyámnak, hogy majd jövőre, nézesse meg, hogy szervizben mit mondanak, biztos ami biztos alapon, de hozzá tettem, hogy nem két forint lesz, ha meg bírják csinálni, a többi rajta múlik ... Köszönöm a segítségedet ! :)
2015. dec. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!