Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép estét Mindenkinek :] Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép estét Mindenkinek :] Egy 20 éves fiatalember vagyok. S íme a kérdésem: létezik szerintetek olyan leány, kinek elég lenne heti 1 találkozás, de akár egy egész napra (együtt)?

Figyelt kérdés
Heti több mint 70 órát dolgozom (remélem apeh-os nem olvassa =D),és emiatt nem marad energiám párkeresésre. Ha valaki-é lehetnék, arra lenne energiám, pontosabban: érte (= De nincs arra, hogy megtaláljam ezen valakit.Budapesten élek, és hiába vagyok sok ember szerint "rendes csávó" észrevehetetlen hímegyed vagyok =D Na meg nagyon sok a beképzelt nőszemély itt sajnos. Hozzájuk se lehet szólni.. segítséget kérek-mentesetek meg az egyedülléttől (mindenki véleményét elolvasom) előre is köszönök mindent-mindenkinek (=

2016. jan. 25. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Van ilyen, de nekik fizetni kell. Ha belegondolsz parkapcsolatot nem akar senki hetente egyszer egy napra. (szexkapcsolat talan mukodik igy)
2016. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Gondoskodom arról, hogy többet pihenjen!


Maradok tisztelettel: NAV ellenőr.

2016. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez az élet.


Hogy is van ez?


Ön dönt: dolgozik vagy él?

2016. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

LoL a NAV-os jó vicc volt srácok =D Majdnem elhittem xD (köszike)

Na igen, nekem nem kell amolyan: "ma veled, holnap mással" kapcsolat. Szóval nem szeretnék fizetni, hiába tehetném meg gond nélkül. Szeretnék valakit, de - ki nincs így ezzel? (= Sajnos még mindig nem lettem okosabb, de köszönöm szépen az eddigieket! (= Nekem tetszik a munkám többnyire, jól keresek, és élettel-teli személy vagyok. Csak nem tudom hol kezdjem az egész keresgélést-kutatgatást..

2016. jan. 25. 23:21
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne keresd, előbb utóbb majd rád talal.

Meg aztán ha nem jársz el bulizni vagy olyan helyre ahol van alkalmad ismerkedni, ne nagyon várj semmit

Neten keresztül meg ismerkedni, én nem skkesélyt látok ezekre de ezt is megprobálhatod ha nem akarsz eljárni.

2016. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nappalis egyetemista vagyok, mellette dolgozom es a masodik nyelvemet tanulom + a haztartas nagy reszenek ellatasa is az en feladatom. Nekem bizony az agyamra tudott menni, amikor valaki azert hisztizett, mert nem tudtam ezek mellett orankent irni neki Facebookon. :'D Ja, nem keresek komoly kapcsolatot, csak hirtelen megorultem egy olyan pasinak, aki ezt megerti. :D
2016. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm (: Az utóbbi kettő teljesen igaz , csak sajnos, még mindig nem tudom, mihez kezdjek ? (: Itt B-pesten sok a bekepzelt ember, és képtelen agyok így (na meg bizalomhiány miatt) akárkit elhívni-akárhova .. :D szívás (:
2016. jan. 26. 06:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk teljesen ez van, mindketten tanulunk, ráadásul más városban, így a szombat mindig kettőnké, a többi nap meg marad a chat amikor ráérünk, de az sem túl gyakran. Hiányzik persze a több, de szeretjük egymást és meg lehet lenni így bőven.
2016. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha van értelme annak, hogy ennyit dolgozol, mert pl. lakást akarsz venni 2 éven belül, vagy új kocsit akarsz, szóval mindezt céllal teszed, akkor tudom tolerálni. Főleg ha hosszú távra tervezek, és nem csak könnyed, szórakoztató kapcsolatot keresek.


Amennyiben csak ész nélkül széthajtod magad, de nincs látszata, akkor igyekeznék változtatni a szemléleteden, és segítenék abba, hogy találj olyan munkát, ahol élni is jut időd.


Egyik esetben sem tudnám elviselni a végtelenségig, mert évekig heti egy napot találkozni valakivel sehová se visz. Csak időpazarlás.

2016. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs celom valoban. Csak dolgozok bele a semmibe. Menekulok a magany elol, mert nincsenek barataim :D es a maganyra (kis ideig) tokeletes megoldas a munka , foleg, ha ott elek szo szerint. A munkatarsaim azt mondtak : olyan vagyok, mint egy robot. Szoval igaza van mindenkinek, valtoztatni kellene. (: de nem tudok..
2016. jan. 27. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!