Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mackós fiatalember vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós fiatalember vagyok a szép nők mindig a barátzónába raknak. Szerintetek ez igazság?

Figyelt kérdés
Mindig csak teltkarcsú hölgyeknek jövök be,vagy olyan vékonyabbaknak akik kevésbé dögösek,szerintem igazán megérdemelném,hogy csinosabb hölgyek is szóba jöhessenek,hiszen az interneten is olvasható,hogy ma már nem divatos a sok izmozó testépítő,meg a sok kocka hasú macsó,hanem sokkal inkább a kerekebb idomú férfiak az igazi álmok a hölgyek részére. Kort ,és nemet írjatok- pro-és kontra jöhetnek a válaszok. :)

2016. júl. 2. 00:39
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
2016. júl. 2. 00:42
 2/49 anonim ***** válasza:
85%

Ezt teljesen komolyan kérdezed?!


Annyit várj el, amit te is teljesíteni tudsz. Kövér vagy, de elvárod, hogy topmodell csajod legyen. Szerinted ez a topmodell csaj nem várhatja el azt, amit ő maga is adni tud? Miért kezdjen olyannal, aki őt nem vonzza, ha ezt amúgy te sem teszed?


Komolyan nem értem mi játszódik le az emberekben ilyenkor; aztán majd jön a következő kérdésben egy hozzád hasonlótól, hogy miért ilyen felszínesek a nők.


Jéézusom, milyen emberek vannak.

2016. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%
Én is megérdemlek egy kigyúrt, többdiplomás, jó humorérzékkel megáldott, korban és magasságban hozzám illő herceget fehér lovon, de ... az az igazság, hogy nincs igazság. Én sem kaptam herceget, pedig folyton várom és megérdemelném. Valahogy nem hallotta meg a Mikulás, nem hozta a postás, a Jézuska se, hiába voltam jókislány egész évben, aztán még a húsvéti nyúl se és itt ülök magányosan és hülye kérdésekre válaszolok hülyeségeket.
2016. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
77%
Fú de furcsa szaga van itt valaminek... Ti nem érzitek? Pedig ez a jó öreg kamuszag! Ne etessétek a trollt.
2016. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
60%

Rohadt felszínes vagy.

Neked csak egy dögös csaj kell akivel lehet menőzni.

Nőj fel.

2016. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
44%
Igazad van, megérdemled a csinos nőket. A tehenek is délceg szépfiúkról álmodoznak. Te miért ne érdemelnél csinos nőt? Ennyi. Viszont tegyél az ellen, hogy elhízz! Sportolj! Kérem a lepontozást!
2016. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
72%
Dagadt vagy te nem "mackó". A mackó egy erős, izmos, de nem szálkás állat. Te meg egy hájtenger vagy erre mérget veszek. Kis "kerek idomú" nyomi.
2016. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 Blade Bone ***** válasza:
58%
Ennyi bölcsességet még maga LOMINI mágus sem tud árasztani. :D
2016. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
#5 az a baj,hogy a teltebb idomú hölgyekre csak külső segítséggel van merev rúd állás,és sokszor remeg habtestük szeretkezés közben,és ilyenkor ez meg zavar a koncentrálásban. :(
2016. júl. 2. 00:58
 10/49 A kérdező kommentje:
#7 miért gondolod ezt ? miért vagy ennyire agresszív? :(
2016. júl. 2. 01:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!