Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nálatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nálatok ez mit jelent? Vagy legalábbis mi jön az alábbiakból?

Figyelt kérdés

Szóval egy tapasztalatlan nő vagyok.


Volt egy kollégám aki eljövetelem előtt furcsán viselkedett.Tapasztaltabb barátnőim azt mondták tuti bejövök neki.Persze kezdtem én is érezni,ugyan úgy poénkodtam két értelműen,meg úgy is viselkedtem ahogy ő. Nos mikor elmentem a munkahelyről állandóan kerestem őt,hátha tudunk találkozni aztán kialakul vmi. Mivel napi 8 órában össze voltunk zárva. Szépen megismertük egymást. Mikor a melóhelyre mentem abszolút nem jött be mint férfi,de ahogy kezdtem megismerni a belsőjét. Egyre jobbnak tűnt számomra és úgy éreztem ez neki is kölcsönös volt.


Ő is keresett időnként,viszont kevesebbszer,mint én őt. Utána úgy gondoltam ebből már semmi nem lesz,nem írtam neki.


Erre egy hete felkeresett,találkoztunk beszéltünk. Van barátnője ugyan. De nekem nem úgy tűnt mint aki szerelmes vagy legalábbis velem totál ugyan úgy viselkedett mint jó pár hónappal ezelőtt. Agyon dicsért,megnézett. Mutattunk egymásnak fotókat,persze látott rólam fürdőruhásat el volt ájulva.Viszont nagyon örült,hogy találkoztunk,láthatott ezt többször is kihangsúlyozta.

Attól a naptól kezdve,hogy taliztunk minden nap ír,keres. Már strandolni hívott,meg szeretne beszélgetni stb.


Én ugyan úgy két értelműen utalva rá,hogy ő nekem bejön csak kicsit hátulról jövően írtam,válaszoltam. Irkálunk ott is dicsér.


Mondta sokat veszekednek a barátnőjével,pedig nem rég költöztek össze. Szóval furcsa ez is na mindegy.Meg konkrétan alig vannak együtt állandóan külön programokra járnak amiket mesélt stb.

Nem hiszem,hogy olyan nagy a lámúr.


Meg úgy hívja barátnőjét,hogy csajom...

Se a nevét,se párom,barátnőm jelzőket nem használta rá pedig nem 20-on évesről beszélek. Egyik barátnőm azt mondta valószínűleg nem gondolja komolyan azt a kapcsolatot. Hiszen ha vkit szeretünk,szerelmesek vagyunk azt nem úgy hívom,hogy csajom/pasim. Hanem legalább a nevén.


Mondta mikor taliztunk,hogy jó lenne többet lógni együtt,meg bulizni.


Szerintetek?

Lehet hogy akar vmit?

Vagy csak egy jó ismerőst,havert lát bennem?



24/L


2016. júl. 22. 20:04
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

"Van barátnője ugyan..."

Kavarna veled, ennyi az egész. Egy normális ember, ilyenkorra már rég elküldi a "csaját", ha valóban komolyan akar valamit.


26/F

2016. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érzi,szüksége van szeretőre...
2016. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked külsöleg nem jön be, de belsöleg igen. Szerintem ez se fog sokáig tartani, neked hamar csak a pasid lessz és nem a szívszerelmed.
2016. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elején nem jött úgy be,most már hogy jobban megismertem,mintha megszépült volna számomra.


Tisztában van vele,hogy szeretője nem leszek! Ismer ennyire már kb 1 éve ismerem..Csak mielőtt eljöttem az előtti hónapokban lett közelebbi a kapcsolatunk :) jobban megnyílt nekem, én is neki.

2016. júl. 22. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik barátnőm azt mondta valószínűleg nem gondolja komolyan azt a kapcsolatot."


Vele él, veled titokban találkozik, "agyon dicsér" és próbálja ledumálni rólad a bugyit.


Szerintem érdemes lenne átgondolnod, hogy vajon melyik kapcsolatot gondolja - ha nem is komolyan, de - komolyabban.

2016. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!