Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

A minap ez a párbeszéd zajlott le két munkatársam között:


- Szia. Neked sikerült a vizsgád?

- Nem. Kirúgtak, mert nem jártam be órára. Neked?

- Nekem sem, szeptemberben újra próbálom majd.


Két plázacica stílusú nőről van szó. Hozzáteszem nekem külsőre mindkettő bejön, de sajnos nem gondoltam volna, hogy ennyire buták.:( Ti ennek ellenére bepróbálkoznátok náluk?


2016. júl. 23. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen lényegtelen a tanulmányi eredménye, ha jól néz ki és az ágyban is jól alakít :D
2016. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem ezek alapján döntenék, dolgoznak és mellette tanulnak. Van amikor nem sikerül egy vizsga, de nem ez alapján ítélnék meg valakit. A plázacica stílus a csinos és ápolt? Én veled nem kezdenék.
2016. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi alapján megítélni két embert, gratula.


Persze nyilván aki nem jár be órára,az megbukik. Azt tudod,hogy miért nem járt be órára,vagy egyáltalán milyen vizsgáról beszélgettek?

2016. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Én veled nem kezdenék."


Jó, hogy ezt így kapásból kijelented.:) Néha elszörnyedek milyen rettenetesen nulla az itteni közösség.

2016. júl. 23. 21:20
 5/15 A kérdező kommentje:
KRESZ vizsga amúgy.
2016. júl. 23. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Méghogy nektek nem a plázacicák kellenek...
2016. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha azért okosak is valamilyen szinten.
2016. júl. 23. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Pont ugyanilyen beszélgetest hallottam a megállóban, szintén KRESZ vizsga, szintén nem jártak be, szinten bukta. Csak két férfi volt. Nekem nem volt túl szimpatikus. Nem maga a bukás, hanem ahogyan beszéltek róla, olyan tipikus laza vagyok-szetakarok esni-megbukni menő-lexarom" stílusban.
2016. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert sárgák a fogai, meg az a szemüveg amúgy sem áll jól neki.
2016. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Őőő... [negyed óráig tartó hezitálás] NEM!
2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!