Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

A minap ez a párbeszéd zajlott le két munkatársam között:


- Szia. Neked sikerült a vizsgád?

- Nem. Kirúgtak, mert nem jártam be órára. Neked?

- Nekem sem, szeptemberben újra próbálom majd.


Két plázacica stílusú nőről van szó. Hozzáteszem nekem külsőre mindkettő bejön, de sajnos nem gondoltam volna, hogy ennyire buták.:( Ti ennek ellenére bepróbálkoznátok náluk?


2016. júl. 23. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mit akarsz more? Mindkettőnek csilliárdos bikája van, hasonlóan sok ésszel, az majd fizeti nekik újra
2016. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindkettő egyedülálló és saját maguk keresik a pénzt fizikai munkával, ami hozzátenném nem annyira könnyű.
2016. júl. 23. 21:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy fizikai munkát végez "az semmi". Nyilván nem szó szerint. De a szellemi szintjüket nem valószínű, hogy minősíti. Itt nekem ami azonnal szembetűnik az a hozzáállásuk. Én is ismerek "ilyen nőket". Nincsen velük semmi bajom, de kiszámíthatatlanok és megbízhatatlanok. Nem baj, van akinek erre van szüksége. (Azt ne fejtsük ki, hogy miért vagy mire...) De egy magára kicsit is adó férfi nem igazán kezd egy ilyen nővel/lánnyal. Mivel hosszútávon tervezni velük, nem lehet. Az ilyeneket inkább hagyjuk meg a fiúcskáknak. Egy férfinak inkább felelősségteljes nőre van szüksége.
2016. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,de fordítva visszataszítónak találom,ha valaki ilyen szinten minimalista és tojik nagyban az egészre.Nem azt mondom,hogy minden áron kell a köztársasági ösztöndíj,meg dolgozni mellette nyolc órában,de taszít,ha valaki ennyire motiválatlan.
2016. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Arra nem is kell bejarni, ugyis meg lehet csinalni, tobbsege a kresznek jozan paraszt esszel megoldhato. De a hozzaallasuk nem tul megnyero, ahogy leirtad. En igazabol orulok h azert a kresz vizsga meg nem ledz erettsegi, es nem engednek at minden hulyet, szal most buszke vagyok az orszagomra. :) bar sokakra raferne egy ujratanulas, azt kar volt elvetni azt a dolgot.
2016. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!