Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek 22 évesen egy 37 éves nővel?

Figyelt kérdés
Itt ismertem meg, nagyon megkedvelt, és azt mondta, hogy menjek el hozzá. Ennek nagyon örülök, mert soha nem éreztem azt, hogy kellek valakinek, viszont bennem van az érzés, hogy soha nem volt velem egykorú barátnőm, de ha elutasítom, lehet, hogy nem lesz más.
2016. jún. 8. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért mert elmész hozzá még nem biztos hogy összejöttök. Ha tetszik és meg van a vonzalom sztem a szexet ne hagyd ki. Főleg így hogy azt olvastam le a szavaidból nincs sikered a lányoknál. De az együtt járásba ne ugorj bele csak úgy. Esetleg akkor ha részedről is kialakulnak érzelmek.
2016. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Persze nem biztos, de ő nagyon akarja, és kicsit rosszul is esett neki, amikor mondtam, hogy nem biztos a folytatás.


Amúgy nem egy sima találkozót akar.

2016. jún. 8. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:
En szivesen megismernem ezt a not, ha esetleg nem kellene neked, talan nem jarna olyan rosszul velem se. :)
2016. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tetszik neked ez a nő egyáltalán? Szabad vagy párkapcsolatban él? Vannak gyerekei? Persze ha csak kaland akkor ez mind nem számít de ha komolyan tervezed...

Nyilván lepedőgyűrések alkalma közben nem számít a korkülönbség de itt jelentős.

2016. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, ő teljesen komolyan gondolja.

Nem néz ki rosszul, de azért más, mint egy 20 éves.

2016. jún. 8. 23:01
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Komolyan gondolja? Kis túlzással a fia lehetnél...
2016. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Eléggé furcsa lenne, ez már túl nagy korkülönbség.
2016. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szex az nagyon jó lenne vele, az biztos. Na de azért egy kapcsolat több mindenből áll.
2016. jún. 9. 15:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze ha fordított felállásról van szó, vagyis hogy 22 éves lány összeillik-e egy 37 éves pasival, akkor mindenki biztatja, hogy nem gáz, a kor amúgy sem számít. Pedig a 37 éves pasi is majdnem az apja lehetne. Egyik verzió sem jó igazából. És a szíved mélyén kérdező nem erre vágysz, ezt Te is tudod, ezért sztem hanyagold a nőt.
2016. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!