Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedés teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedés teljesen kuka, mindenki felszívódik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már kezdem nagyon unni, hogy netes oldalakon próbálok meg lányokkal ismerkedni, az elején persze szinte minden "papírforma" szerint történik, írunk, van téma, szépen lassan terelem a dolgot az "intimebb" témák felé, vagy sokakkal már alapból szexchattel kezdődik a dolog... ennek ellenére 1-2 nap után általában eltűnik mindenki, mint szürke szamár a ködben... pedig minden üzenetemet valamelyen kérdéssel szoktam zárni...


Én csinálok valamit rosszul, vagy a lányok ennyire közömbösek, hogy nem is válaszolnak a levelekre, mert teljesen letojják?


És nem az van hogy én mindjárt bármit is akarnék, csak egyszerűen beszélgetünk, és így tűnnek el...



2016. júl. 23. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Sok csaj csak tesztelget az erotikus üzikkel, hogy mennyire vagy kanos és vajon csak deugni akarsz-e velük? Javaslom hanyagold az erotikus szálat, amíg nem találkoztok. Lehet, hogy egy 60 éves, Somogy megyei kantáros farmeres zokniszandálos vízóraleolvasóval beszélsz. Sok a fake adatlak társkeresőn. Szóval talizz vele, majd utána mehet az erotika, ha nyitott rá témázni élőben is pár tali után. Ne húzd sokáig a netes dumát, max 1 hét, aztán szervezzetek ütközést.
2016. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 es köszi a tippet :) De igazából eddig úgy vettem észre, hogy szexuális szál nélkül pláne halott a dolog, vagy akkor csak egy unalmas senki az ember.

Eddig egyébként egy párkapcsolatom volt még régebbről és egy kevésbé jó kalandom a netről, mindkettőnnél volt szexuális írogatás előtte, ugyhogy nem hiszem hogy annyira ebben lenne a hiba, max csak annyival hogy megilyednek hogy valami perverz kan vagyok, de előtte meg normális témák vannak, tehát nem a "Szia d*gunk" hülye módon ismerkedek.

2016. júl. 24. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Így is egy unalmas senki vagy, aki a papírforma szerint cselekszik. Te vagy a 89. netes lúzer...



... kedden :)

2016. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem akarsz semmit, akkor minek maradjanak. Ha pedig minden üzenetet kérdéssel kell zárnod ahhoz hogy legközelebb is írjon, az eleve felejtős.
2016. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam neten próbálkozni, de egy idő után már alig marad témánk vagy teljesen ellaposodik a beszélgetés, ezért inkább hagyom a dolgot, láthatóan nem egyhullámhosszon vagyunk olyankor. De olyan is volt már, hogy hosszabb ideig nem tudtam feljönni, és utána már kínos lett volna visszaírni. Főleg úgy, hogy egyszer szintén egy picit hosszabb kihagyás után ráírtam a srácra és bocsánatot is kértem, ő meg közölte, hogy teljesen elfelejtett. :P
2016. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Pont hogy kezdettől fogva bele kell vinni a szexet a beszélgetésbe, különben unalmas leszel, és vagy nem fog visszaírni a lány, vagy ami még rosszabb, barátzónába kerülsz.
2016. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!