Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Tulajdonképpen mikortó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tulajdonképpen mikortól számít alacsonynak egy pasi, mely esetben nincs tovább?

Figyelt kérdés
Ugye a kövérség eléggé szubjektív. Vannak olyan nők, akik már 5 kg feleslegtől kiakadnak, de olyan nők is vannak, akik kifejezetten kedvelik a pocakos, mackós pasikat. A magasság ezzel szemben egy konstans érték. Ugyanakkor képtelen vagyok elhinni, hogy egy szám alapján meg lehet bélyegezni egy pasit úgy hogy a csaj nem veszi figyelembe a többi tulajdonságát. Itt a gyk-n többször olvastam olyan kérdést, hogy van-e esélye a kövér/ronda/alacsony pasinak. Az ilyen kérdések nekem azt sugallják, mintha sokan mind a három tulajdonságot egy kalap alá vennék. Viszont képtelen vagyok elhinni, hogy én, egy 170 cm magas, sportos testalkatú, intelligens, több ember szerint jóképű egyetemista srácként ugyanannyi esélyem van a csajoknál, mint mondjuk egy 172 centis tokás, kampós orrú, izzadós, kopaszodó ürgének. Tényleg igaz, hogy a nők döntő többsége egy bizonyos magasság alatt le****ja a pasikat, akkor is ha esetleg jóképűek és normális életvitelűek? Egyáltalán van-e ilyen értéktartomány, amerre azt mondjátok: "Bocs, ez így nem működik"? És ha van, akkor mi az a magasság? Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi. Írjatok kort és nemet is!

2016. júl. 22. 20:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
53%
170cm alatt már alacsony!
2016. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
1%
egy férfi 185 cm felett kezdődik a nők undorodnak az alacsony pasiktól kivétel ha van 1-2 gyereke és elhagyta az apja a gyerekeknek
2016. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, h lepontozás fog jönni, de én 162 vagyok, nekem ekkora v e felett bármi ideális.
2016. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom egy 170 cm magas, sportos, jóképű és intelligens egyetemista :) Szóval szerintem simán van esélyed nőknél, nem kell annyira mellre szívni az ilyesmit. Nyilván ne egy 175 centi magas lánynál próbálkozz, bár ki tudja. Láttam én már ilyen szempontból fura párokat az utcán. Csak ne viselkedj komplexusos baromként.
2016. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
160 az már kicsit ciki, de nem foglalkoztatott a dolog, emiatt nem mondanék nemet senkinek 25L
2016. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Nálam pl, ha a magasságot kell ennyire figyelembe venni, akkor velem egymagas, vagy magasabb legyen. De ha most 1-2cm-rel alacsonyabb, akkor se fogom elpasszolni ezmiatt. 165cm vagyok, szóval azért az átlag magasabb nálam.

De nem nagyon szoktam nézni igazán a magasságot, mert engem az inteligenciával lehet igazán megfogni és nem a magassággal, vagy a kinézettel. Persze azok is fontosak, de inkább egy ronda inteligenssel jövök össze, akivel lehet miről beszélgetni, mint egy helyes hülyével.

18L

2016. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
34%
Én 167 centi vagyok, és, mivel szeretem a magassarkút, de k.urvára zavarna, ha magasabb lennék nála, ezért ő legyen legalább 177. De nekem mindig is a 185+ tetszett, de persze ha csak 170 centi, akkor sem utasítanám el, de jobb lenne a minimum 177 centi.
2016. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
175 alatt nem férfi.
2016. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
2%
Ès nem csajok vagyunk hanem lányok.
2016. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy nem a magasság, hanem a testtartás és a kisugárzás számít itt is, a saját ismerőseim között is vannak olyan alacsony fiúk akikkel járnék (164cm a legalacsonyabb, én 173), viszont vannak olyanok is akikkel nem, akkor is, ha helyesebbek, egyszerűen a kisugárzás miatt.
2016. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!