Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rőkönyödnek meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rőkönyödnek meg a nők azon hallatán, mikor randi végén konkrétumoknak helyezem alá őket, hogy legyen-e folytatás, vagy sem? Szimpatikus vagyok-e neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Azt hiszik, hogy sürgetem a dolgot, ez nem tetszik nekik. Pedig nem. Csak szimplán 32 éves intelligens férfinak tartom magamat, aki ha azt kapja, hogy nincs meg a szimpátia, csak húzni akarja az agyamat, akkor nekem erre nincs időm. Kell keresnem a társam, nincs időm szórakozni. De sok nő szereti több hónapig húzni egy férfi agyát (sok tapasztalatom van sajnos)és aztán akkor kimondja, hogy nem lesz semmi. Akkor tudjam meg előre. Az a baj, hogy sok nő pedig ezt azzal lezárja, hogy majd meglátjuk. Ez nekem meg nem válasz. Igen vagy nem. Nem lehet elsőre eldönti, hogy van-e értelme tovább ismerkedni? Miért kell kételyeket ébreszteni, hogy majd meglátjuk.
2016. júl. 24. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen jól látod. Nekem semmi kivetnivalóm nincs amikor megkérdezik, hogy "akkor még találkozunk?". Ha nem volt szimpatikus az illető akkor megmondom őszintén. Jobb mint hitegetni, utána nem venni fel a telefont vagy húzni az időt. Ez így korrekt. Volt már rá példa, hogy így történt és teljesen normálisan fogadta a férfi. Szerintem nem akarják megbántani a férfit. Nem akarják a szemébe mondani, nincs ezzel semmi gond. A "meglátjuk" válasz az nemet jelent.


23N

2016. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Ezt én sem értem. Nem divat az egyértelmű válasz ezek szerint.


Senki nem válaszolt soha nyíltan ilyen kérdéseimre, hogy akar-e velem találkozni x napon, meg hogy független-e. Mindig a terelés, a "majd", a "talán", "megbeszéljük".

Sokat gondolkoztam, hogy ez miért van így, miért nem lehet egy igen vagy egy nem a válasz, de nem jöttem rá. (Illetve arra már rájöttem hosszú idő után, hogy ha nincs lelkes "igen", az egyenlő a nemmel.

2016. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem divat. Ritkán kapok egyértelmű választ.
2016. júl. 24. 14:53
 4/19 A kérdező kommentje:
A majd-ot, meg a talán-t ismerem, tele van már a padlás velük. Nekem ez nem kell. Ha meg konkrétan elmondom, csak néznek.
2016. júl. 24. 14:54
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Két- három randi után teljesen jogos ilyet kérdezni, de egy randi szerintem még nem elég és nekem ez erőszakoskodásnak tűnne. Ha első randi végén ezeket rám zúdítanád, inkább nemet mondanék még akkor is, ha addig szimpatikus voltál.
2016. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
# 5, a kérdező nem arra gondolt, hogy összeköltöznek-e hanem hogy keresse még vagy sem. Mert ha nem szimpatikus, akkor nincs értelme. Első voltam.
2016. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez elég ijesztő és számonkérő. Én biztos nemet mondanék, akkor is ha addig akartam volna.
2016. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Első randi végén? De ha nem válaszol arra konkrétan, hogy eljönne-e második találkára? Mert tényleg jönnek a majdok, a talánok, s ezek néha hetekig így mennek 2. randi nélkül. Akkor meg jobb elsőre tisztában lenni vele. Szerintem az nagy baj, ha elsőre nem tudják (tudod) eldönteni, hogy akarsz-e még találkozni vele. Legalábbis én ezt rögtön tudom, hogy ha bejön, és ás is stimmel, akkor megadom a folytatás lehetőségét. Ha meg nem, azt elsőre is tudni lehet, vagy érezni.
2016. júl. 24. 15:04
 9/19 A kérdező kommentje:

,,Szerintem ez elég ijesztő és számonkérő."


Ijesztő és számonkérő, úgy mint az élet. Az élet is kegyetlen, de én tudom mit akarok. Tudják ők is akkor. Nem számonkérő ez, hanem konkretizáló. Ott vagy a vizsgán az egyetemen, arra nem fog neked a tanár sem egyesnél jobb jegyet adni, ha megijedsz és mondod a talánokat és a nem tudomokat, leheteket.

2016. júl. 24. 15:06
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha első randi után hetekig nincs második randi, akkor meg fogni kéne az adást, hogy ennyi volt. Sajnos sok nő a könnyebb utat választja az őszinte nem helyett és reménykedik hogy értesz az eltűnésükből.
2016. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!