Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarják megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják megváltoztatni az embereket?

Figyelt kérdés

Csomószor mondták már nekem hogy változtassak dolgokon magamon ha barátnőt akarok. Pl gyúrjam ki magam vagy nem jó ez a hajstilus vagy öltözködés stb. stb....

Sose értettem miért jó ez? Ha valaki szeret akkor így fogadjon el amilyen vagyok ha meg nem jön olyan lány akkor boldog szingliként élem le életem. Mert én megtalálom a boldogságot egyedül is..


2016. júl. 25. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, min kellene változtatni és miért.

Például ha van egy igénytelen ember, aki szökőévente egyszer mos fogat, vágósúlyban van, de csak akkor hajlandó felállni a fotelből, ha ki kell mennie a WC-re vagy éhes, és egy ilyen akarna igényes, tiszta, csinos barátnőt, akkor nem fog kapni, amíg nem változtat a saját igénytelenségén.

Ha olyan barátnőt akarsz, aki jelentősen különbözik tőled, és emiatt nem jön össze, de némi változtatással, amivel önmagad még nem tagadod meg, de jobb esélyeid lehetnek, akkor vagy változtass magadon, vagy ha nem akarsz változtatni magadon, akkor keress hozzád illőt.

2016. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Én sem voltam hajlandó feladni saját magam. Úgy nem fogok élni, hogy mindig figyelni, olyat csinálni ami nekem nem jön be. Ez, nem kizáró ok. Nekem is össze jött így is a párkapcsolat. Mivel kölcsönösen elfogadjuk egymást, régóta jól is működik.
2016. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért minimális mértékben lehet változtatni pl a stílusodon, azzal semmi baj nincs. Ha pedig egyáltalán nem vagy hajlandó semmit változtatni akkor nem kell csodálkozni hogy nem találsz (jó) csajt. Nem minden a külső, de azért egy jó frizura vagy jobb öltözködési stílus (nem feltétlen drága, márkás) sokat dob az emberen. Nem gyökeres változásra kell gondolni, de ha ennyire nem vagy képes kompromisszumra akkor nehéz lesz.
2016. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert ha valamiben prémium minőséget akarsz legyen ez munkahely,vállalkozás,csaj,vagy bármi ahhoz tenned kell és ehhez meg változások kellenek.

Pont ezért sikeresek egyesek,mert a sikeres ember elfogadja a változást a sikertelen meg ül a babérjain.

Aki nem akar változni az keressen egy rangon aluli párt,ne akarjon jó fizető állást,elégedjen meg ami jutott.

2016. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Aki nem akar változni az keressen egy rangon aluli párt,ne akarjon jó fizető állást,elégedjen meg ami jutott."


És nem fontosabb, hogy magam lehessek, minthogy prémium kategóriát kapjak. Lehet nem fogok fürdeni a jó csajokban, de legalább ÖNMAGAM maradtam, nem ez a legfontosabb?

Amúgy sikeres jó munkahelyem van, mert igazi kocka vagyok és így egy jó cégnék vagyok informatikus, nagyom nagy keresettel.

2016. júl. 25. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:

AMi neked fontos,én csak elmondom,hogy ,,there is no free lunch".

Te is programozó vagy ahogy én is,most ez olyan,hogy én nem fogom magam képezni tovább a cég fogadjon el így is ahogy vagyok.

Ugye érzed,hogy mit akarok mondani,alakulni kell mindig és mindig,magas fizuhoz tenni kell,ha nőt akarsz és olyat amilyen tetszik azért is tenni kell.

Karriert akarsz tanulni,hajtani,teperni és folyamatosan változni fejlődni kell vagy marad pl a rendszergazdai állás nettó 200k-ért és kus van.

Csak egy példa ez is.

Folyamatosan figyelni kell a dolgokat,hogy miben lehetek különleges,miért velem dolgozzanak együtt jó magas fizuért?!

Tedd magad különlegessé,hogy könyörögjenek neked a nők,könyörögjenek,hogy nekik dolgozzál.

Én ugyanezt teszem külsőleg,belsőleg,szakmailag folyamatosan fejlődök.

2016. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, önmagad akkor is maradhatsz, ha közben változol. Az ember folyamatosan változik, alakul, akár tetszik, akár nem. A kérdés csak az, hogy te ezekkel a változásokkal csak sodortatod magad, vagy kezedbe veszed az irányítást, és kihozod magadból a lehető legtöbbet, ami benned van. Nem kell másnak lenni, mint aki vagy, de érdemes önmagadat a lehető legjobb önmagaddá kikupálni.


Tavaly nyáron vettem egy lakást. Most ugyanott élek, de míg előttem mindenkinek jó volt úgy, ahogy volt, én alaposan hozzányúltam. A falak ugyanazok maradtak, viszont eltávolítottunk kb. 40 éves port, pár csótánytemetőt, a régi szétrodhadt bútorokat, kicseréltük az összes kicserélhető burkolatot...stb. Vettem egy lelakott lakást, az előző tulaj csodálkozott egyszer, mikor összefutottak az egyik ott lakó szomszédommal, hogy minek nyúlunk ennyire hozzá ahhoz a lakáshoz, azelőtt mindenkinek jó volt úgy, ahogy volt. Mostanra az a lelakott lakás igazi otthonná vált. Lakhattam volna az eredetiben is, de én többre vágytam, egészségesebb, tisztább otthonra vágytam, és megérte a befektetett pénzt és energiát. Maga a lakás alapja semmit nem változott, csak sokkal többet kihoztam belőle, mint az előző lakók.

2016. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!