Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Miért arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért arra vagytok a legfinnyásabb egy pasinál, amin szegény nem tud változtatni? Miért a fejre? Miért nem lehet azon egy jó hajjal, arcszőrzettel sem javítani, ha nem jön be a szerkezete? Miért nem néztek tovább?

Figyelt kérdés
Hiába sportol, jól öltözik és legalább átlag magasságú a pasi, de a fején tovább nem néztek. A fejem brutál, egyik nő sem kedveli. Emiatt minden nőnél kiesek az első rostán. De kérem, könyörgöm, amin nem lehet változtatni, hiába a jó haj stb. Nem segít. Ránéznek, és az az első ami nálunk dönt. Miért ilyen rémesen felszínesek? Az pedig hülyeség, hogy minden nőnek más arctípus tetszik, van egy séma, és minél jobban eltér attól z adott pasi feje, annál inkább egyre kevesebb nő veszi észre. Tapasztalat.
2016. júl. 25. 12:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Én észreveszem, ha egy nő csinos. Ha nem is vonzó fejre, de csinos, ápolt és jól öltözött, ugyanúgy járnék vele. De a nők nem néznek tovább.
2016. júl. 25. 12:58
 2/22 anonim ***** válasza:

"A fejem brutál, egyik nő sem kedveli"


Nem hiszem. Csak keresgélj.


Neked amúgy mindegy a nő arca?

2016. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Tök egyszerű: mert rád fog hasonlítani a gyerek.

Nincs itt semmi pszichológia meg ezoterikus maszlag, a nők egészséges pasitól akarnak szép, egészséges utódokat.


Ha ez így jobban tetszik, az tetszik nekik, aki jóképű.


Egyébként lehet rajta változtatni, pont úgy mint a túl kicsi vagy lógós melleken, és az sem lesz olcsó.


Te is hiába állítod, hogy a feje nem számít, nem a fa.szt nem. Az utcán nem mennél végig egy igazán csúnya nővel, mindegy milyen ruhája van és mennyire ápolt.

2016. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha nem gnóm, akkor végigmennék vele. Egészséges vagyok, totál jó fizikai állapotú. Az előnytelen arc nem az egészségtelenség jele. Nincs rajta, kelés, bibircsóka, pattanás stb, hogy azt mondjam h egészségtelen az arcom.
2016. júl. 25. 13:05
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Még én kérjek elnézést, ha számomra ne m vonzó pasival nem mutatkozok? Nekem fontos, hogy a páromnak szép legyen az arca, jó legyen a megjelenése, a belső csak azután érdekes, ha vonzódok hozzá.
2016. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad!

sok sikert! 30N


Nehéz társat találni,nem olyan egyszerű dolog ez,ne aggódj majd találsz társat! csak keresned kell kitartóan!

2016. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert vonzalom nélkül veszett ügy az egész. Ez nem felszínesség kérdése, a férfiaknak ugyanúgy szükségük van arra, hogy kívánatosnak tartsák a partnerüket.
2016. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
A párom arca nem jött be, mert nagyon kisfiús volt. Ezen sokat segített a bajusz és szakáll. Szóval szerintem lehet a fejen javítani, az én párommal csodákat művelt!
2016. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
És mégis miért kéne egy nőnek olyan pasival foglalkoznia, akit csúnyának lát? Miért van kevesebb joguk számukra vonzó férfival lenni, mint neked p.nához? Amíg nálad is megvan az a szint, ami alatt nem vagy kíváncsi semmilyen nőre, legyen akármilyen megnyerő személyiség, addig kussoljál, légyszíves.
2016. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg tudod mondani, neked nem tetszik egy nő arca, miért nem vallasz neki szerelmet?????

Mit vársz a nőktől? Rosszul van tőle, akkor is csókolgassa? Te sem tennél ilyet.

2016. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!