Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Miért arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért arra vagytok a legfinnyásabb egy pasinál, amin szegény nem tud változtatni? Miért a fejre? Miért nem lehet azon egy jó hajjal, arcszőrzettel sem javítani, ha nem jön be a szerkezete? Miért nem néztek tovább?

Figyelt kérdés
Hiába sportol, jól öltözik és legalább átlag magasságú a pasi, de a fején tovább nem néztek. A fejem brutál, egyik nő sem kedveli. Emiatt minden nőnél kiesek az első rostán. De kérem, könyörgöm, amin nem lehet változtatni, hiába a jó haj stb. Nem segít. Ránéznek, és az az első ami nálunk dönt. Miért ilyen rémesen felszínesek? Az pedig hülyeség, hogy minden nőnek más arctípus tetszik, van egy séma, és minél jobban eltér attól z adott pasi feje, annál inkább egyre kevesebb nő veszi észre. Tapasztalat.
2016. júl. 25. 12:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

" Ha nem is vonzó fejre, de csinos, ápolt és jól öltözött, ugyanúgy járnék vele."


Az az igazság, hogy más a hozzáállás. Én is észrevettem, hoyg sok pasinál ez így van, de én ezt rossznak tartom, és nem dicsekszem vele. Eléggé lúzernek gondolom azokat a férfiakat, akiknek nem tetszik a barátnőjük arca, de van melle, és az már elég. Mintha állatot vennének.

2016. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Növeszd meg a hajad úgy 3-4 hónapig és menj el egy drága prémium fodrászhoz. Nekem olyan jó frizurát csinált,hogy azóta bizony megnéznek a nők, előtte meg átnéztek rajtam... Igaz 8 ezer volt egy hajvágás, de azóta kihozom ugyanazt 4 ezerből.
2016. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!