Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo Keresés? Hol lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo Keresés? Hol lehet a Badoo-n belül részletesen keresni?

Figyelt kérdés

Mert a honalapon ezt írják: Az „Emberek a közelben” lapon láthatod a környékeden vagy más városokban élő Badoo-tagokat, míg a „Keresés” opcióval az érdeklődési körödnek megfelelő emberekre találhatsz rá.


De én jelenleg nem találom a keresést... Valaki tudna segíteni?:)


2016. júl. 25. 13:43
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Asszem ahol a helyet beállíthatod, vmi kis kör, benne 3 vízszintes vonal-szerű ikon. Ott lehet talán még szűrni párkapcsolatra. Régebben még a szemszin, hajszin, szexuális irányultság is benne volt.


26/F

2016. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, borzasztó az oldal mióta majmolja a tindert. Korra tudsz keresni és arra, hogy hány kmre legyen tőled a keresett fél.
2016. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Mert én is úgy emlékeztem hogy be lehetett állítani a keresést...:D
2016. júl. 25. 14:04
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Besz_rás...mostanság én sem használtam és lebutították...:/
2016. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem, és gondoltam na majd most szétnézek, már kezdtem azt hinni h én vagyok túl vak és nem találom, de mind1, köszi a választ!:D
2016. júl. 25. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Számítógépről több szűrőt lehet állítani, mint telefonon...
2016. júl. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
korábban volt benne nyelv szerinti keresés, most ez sincs sehol
2016. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!