Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szép kártya elfogadóhelyek...

Szép kártya elfogadóhelyek rendezetten és részletesen kereshetően fent vannak valahol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy OTP-s szép kártyám, és keresgélem az elfogadóhelyeket. Van egy lista itt: [link]

de ezzel az a bajom, hogy eléggé rendezetlen lista. Beírhatom a megyét, várost, meg hogy melyik alszámla, de ezenkívül semmit. Ha például kipipálom a szabadidő zsebet, azt egy csomó hotel is elfogadja, de engem például a városban és 10-20 km-en belül található edzőtermek, szórakozási lehetőségek (meg esetleg kerékpárboltok és sportboltok, ha lehet alkatrészt vagy vitamint venni) érdekelnek. Ezenkívül pasi vagyok, szóval pl csajos fitnesztermeket nem akarok listázni. Szóval értitek mire gondolok... keresésnél csak egy végeláthatatlan lista van amit nem bírok szűkíteni. Erre kellene valami ötlet.


Másik mellékes kérdés: Ha úgysem lesz időm nyaralni, mit kezdhetek a szálláshely zsebbel?



2016. máj. 5. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Anno beírtam a keresőmbe, a várost ahol élek+szép kártya elfogadó helyek+azt amit keresek, amire használni akarom és konkrétan kidobta azokat az elfogadóhelyeket .
2016. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!