Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, mennyire idegesítő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire idegesítő, ha egy lány bizonytalan?

Figyelt kérdés
Nem magában, hanem abban, hogy mit akar, nehezen tud dönteni mindenben.
2016. júl. 25. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj...
2016. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi az? :D
2016. júl. 25. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok....nem vagyok annyira bizonytalan. Inkább félénk)önbizalomhiány). De a kiszemeltemet zavarja. Tipikusan az a nagyon határozott típusú férfi :D
2016. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:

Hát, ha már benn van a hegye, ne gondolja meg magát!

Amúgy zavar.


26/F

2016. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Örülj, hogy nő vagy, így megúszod. Ha férfi lennél akkor rácsesztél volna...
2016. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy no tudja h mit akar, de nem egy hatalmas problema az se ha kell egy kis batoritas neki :)
2016. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Szóval magában az. Ha érzelmileg nem ilyen, tehát mondjuk a barátnőm és biztosít cselekedetekkel, hogy szeret engem, akkor más dolgokban nem zavarna, tudnék tanácsot adni, segíteni neki. De ha eleve az érzelmeiben, elköteleződésében is bizonytalan, na az gázos.
2016. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Egy ilyen félénk,de eszes,kedves lányt nekem is juttathatna a jó isten.:)Csak ne tizenéves legyen!
2016. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eltántorítana, hogy a kiszemeltem nem tudja, mit akar, kénytelen lennék búzinak lenni.
2016. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!