Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok erre? Tudom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok erre? Tudom nem nagy cucc de egy lánynak biztos az (nekem).

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt barátommal ma megnéztem facebook-ját és láttam, hogy pár lányra többször is rákeresett, ebben nekem az a nyomasztó, hogy a lányok teljesen más kaliberűek mint én!!! Vékony kis semmi nők kitesznek mindent a placcra. Annyira idegesített ez a dolog, hogy megkérdeztem barátomat, hogy mégis miért keresget rá napi szinten ezekre a csajokra? és mondta h ez nem ő volt :DDD éshogy nem is ismeri őket csak rájuk kattitntott. Miért kell letagadni mikor nyilvánvaló? Azt is megkérdeztem hogy ezek a kis cafkák az esetei én már nem jövök be neki erre kinevetett meg h én miért vagyok ilyen. Hiába mondja mindenki ezekre a lányokra hogy ezek tucat nők mégis ezek kellenek mindenkinek?! tudnátok erre nekem magyarázatot adni? Hogy mi bennük a jó? És hogy ez szerintetek normális? Jó tudom túlkapom a dolgot de akkor is idegesítő.

2015. okt. 7. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolaton belül a hűség mindenképpen elvárható,más kérdés,hogy ebbe kinek mi tartozik bele.

A szép vékony lányok miért ne tetszenének minden férfinak,ennek kár keresni az okát,ez így természetes.

Téged nem bántott volna a dolog ha duci pucér lányok képeit bámulja a barátod?

2015. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Kellemetlen dolog, viszont nagy valószínűséggel rájuk veri ki. Pont azért, mert mindent kitesznek, és bár szeret, van egy ideálja. A való életben lehet, hogy hozzá sem nyúlna ezekhez a csajokhoz, de élvezet gyanánt jó őket nézegetni.

Nem is ezzel van a baj, viszont az már nem oké, hogy ezt letagadja. Inkább erről beszélgetnél el vele a helyedben, mintsem arról, hogy miért keresget rá a csajokra.

2015. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélni, de nem idegelve, hanem tök nyugiban!

Kérdés hogy adtok-e egymásnak elég szexet?

Lehet hogy az a baj, hogy nem elégít ki téged, ezért Te nem kívánod túl gyakran az együttlétet! Ő úgy gondolja minden rendben, mégsem kell neked a szex!

Egyszerű félreértés esete!

2015. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak van igaza annyit hozzátéve, hogy az is gond, hogy napi szinten keres rájuk.


A barátod diagnózisa kész: gyíkf.sz.

2015. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó alatt 2-est értettem, persze, hogy akkor szól hozzá valaki, abban a két rohadt percben amíg írok...
2015. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de akkor miért olyannal van együtt mint én aki nem is hasonló mint ezek a lányok? 3as az nem lehet gond, mondjuk heti 2x látom kitudja...
2015. okt. 7. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tényleg túlzás a kérdező reakciója. Én is meg szoktam nézni pár nem ismerős embert ha éppen unatkozom, különösebb jelentősége nincs. Nem írt rájuk, nem kereste őket, akkor meg miért olyan nagy dolog ez? Inkább nyugodj meg, okkal van Veled.
2015. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert neked a lelkedet is szereti,a tested az ő szemszögéből nézve nem tökéletes,de a lelkedbe szerelmes.
2015. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kösz ettől nem érzem jobban magam utolsó :DDDD
2015. okt. 7. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fog megcsalni, nem kell emiatt aggodnod, feltekenykedni meg felesleges
2015. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!